Producenci

BROCADE IBM Networking 24B-5  16GB FC w 24 active port (2498-24G-24) BROCADE IBM Networking 24B-5 16GB FC w 24 active port (2498-24G-24)
Producent: Brocade
Cena: 14 773,63 zł
(brutto
(netto
: 18 171,56 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
IBM Rails Kit for XIV UPS (XIV-UPS-RAILS) IBM Rails Kit for XIV UPS (XIV-UPS-RAILS)
Producent: IBM
Cena: 1 299,37 zł
(brutto
(netto
: 1 598,23 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
HP Inc. - HPI Cable Backlight SDC Superion (824595-001) HP Inc. - HPI Cable Backlight SDC Superion (824595-001)
Producent: HP Inc.
Cena: 372,16 zł
(brutto
(netto
: 457,76 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
HP Inc. - HPI Top Cover - For 15" models w/a touchpad (840752-001) HP Inc. - HPI Top Cover - For 15" models w/a touchpad (840752-001)
Producent: HP Inc.
Cena: 442,74 zł
(brutto
(netto
: 544,57 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Digitus FO Cable 50/125µ. OM2. LC/SC. Orange. 3.0m (DK-2532-03) Digitus FO Cable 50/125µ. OM2. LC/SC. Orange. 3.0m (DK-2532-03)
Cena: 201,05 zł
(brutto
(netto
: 247,29 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Samsung Front LCD Asm Black SM-A307 Galaxy A30S (GH82-21190A) Samsung Front LCD Asm Black SM-A307 Galaxy A30S (GH82-21190A)
Producent: Samsung
Cena: 404,24 zł
(brutto
(netto
: 497,22 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
HP Enterprise - HPE Kit Cable ARM Easy Install 2U (744116-001) HP Enterprise - HPE Kit Cable ARM Easy Install 2U (744116-001)
Producent: HP Enterprise
Cena: 662,19 zł
(brutto
(netto
: 814,49 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Dysk DELL - Dell HDD 600GB 2.5/3.5" 10K Hyb SAS 12gb/s G13 (400-AJPH) Dysk DELL - Dell HDD 600GB 2.5/3.5" 10K Hyb SAS 12gb/s G13 (400-AJPH)
Producent: Dell
Cena: 684,43 zł
(brutto
(netto
: 841,85 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Dysk DELL - Dell HDD 2TB 2.5" 7.2K SATA 6gb/s 512n HP 13G cusk (400-AMUQ) Dysk DELL - Dell HDD 2TB 2.5" 7.2K SATA 6gb/s 512n HP 13G cusk (400-AMUQ)
Producent: Dell
Cena: 1 281,60 zł
(brutto
(netto
: 1 576,37 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
DELL - Dell Broadcom NetXtreme II BCM957810A1008G (540-BBGU) DELL - Dell Broadcom NetXtreme II BCM957810A1008G (540-BBGU)
Producent: Dell
Cena: 1 437,31 zł
(brutto
(netto
: 1 767,89 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Dysk DELL - Dell HDD 6TB 3.5" 7.2K NL SAS 12gb/s HP (400-AJOE) Dysk DELL - Dell HDD 6TB 3.5" 7.2K NL SAS 12gb/s HP (400-AJOE)
Producent: Dell
Cena: 1 095,09 zł
(brutto
(netto
: 1 346,96 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
  • nowość
Pamięć RAM IBM 1024MB Memory Card (23L7577) Pamięć RAM IBM 1024MB Memory Card (23L7577)
Producent: IBM
Cena: 433,33 zł
(brutto
(netto
: 533,00 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
IBM x3500 M4 Configure To Order (7383-AC1) IBM x3500 M4 Configure To Order (7383-AC1)
Producent: IBM
Cena: 2 699,61 zł
(brutto
(netto
: 3 320,52 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Katun Toner Cartridge Magenta (Perf.) (43418) Katun Toner Cartridge Magenta (Perf.) (43418)
Producent: Katun
Cena: 327,24 zł
(brutto
(netto
: 402,51 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
HP Inc. - HPI Assy KBD WHT HPI WRLS YLWSTN VS (853238-DX2) HP Inc. - HPI Assy KBD WHT HPI WRLS YLWSTN VS (853238-DX2)
Producent: HP Inc.
Cena: 477,39 zł
(brutto
(netto
: 587,19 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
HP Inc. - HPI Keyboard SR -GR (L14379-041) HP Inc. - HPI Keyboard SR -GR (L14379-041)
Producent: HP Inc.
Cena: 333,66 zł
(brutto
(netto
: 410,40 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
HP Inc. - HPI 13.3" Privacy Filter for Touch (3KP51AA) HP Inc. - HPI 13.3" Privacy Filter for Touch (3KP51AA)
Producent: HP Inc.
Cena: 314,41 zł
(brutto
(netto
: 386,73 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl