Producenci

Ponad 30000 części IT

Promocje
Apple MacBook Pro 13'' (MYD82ZE/A)
Apple MacBook Pro 13'' (MYD82ZE/A)
6 699,00 zł 5 149,00 zł 5 446,34 zł 4 186,18 zł
szt.

Posiadamy w ciągłej sprzedaży kilka tysięcy części komputerowych, serwerowych i sieciowych.

Są to urządzenie fabrycznie nowe, bądź w przypadku starszego sprzętu, niedostępnego już w dystrybucji urządzenia "refubrished", czyli refabrykowane.

Wszystkie oferowane produkty są przetestowane, bezpiecznie zapakowani i posiadają 12 miesięcy gwarancji (o ile w opisie produktu nie zaznaczono inaczej).

Części IT - po kategoriach

Pamięć RAM DDR2 Kingston KTD-DM8400BE/2G PC2-5300 Pamięć RAM DDR2 Kingston KTD-DM8400BE/2G PC2-5300
Cena: 40,65 zł
(brutto
(netto
: 50,00 zł )
szt.
zobacz więcej
 IBM BladeCenter GPU Expansion Blade (68Y7442) IBM BladeCenter GPU Expansion Blade (68Y7442)
Producent: IBM
Cena: 1 490,67 zł
(brutto
(netto
: 1 833,53 zł )
szt.
zobacz więcej
 IBM DISPLAY ASM (00RR578) IBM DISPLAY ASM (00RR578)
Producent: IBM
Cena: 1 720,02 zł
(brutto
(netto
: 2 115,62 zł )
szt.
zobacz więcej
 IBM DISPLAY ASM (2B08) IBM DISPLAY ASM (2B08)
Producent: IBM
Cena: 1 720,02 zł
(brutto
(netto
: 2 115,62 zł )
szt.
zobacz więcej
 IBM server 9117-MMB 12core3,5Ghz with 256GB mem (9117-MMB 12CORE3,5GH) IBM server 9117-MMB 12core3,5Ghz with 256GB mem (9117-MMB 12CORE3,5GH)
Producent: IBM
Cena: 9 555,63 zł
(brutto
(netto
: 11 753,42 zł )
szt.
zobacz więcej
 Logitech Stylus Pen Orange/White f/iPad 6th gener (914-000034) Logitech Stylus Pen Orange/White f/iPad 6th gener (914-000034)
Cena: 434,78 zł
(brutto
(netto
: 534,78 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
(#5685) IBM PCIe Expansion ASM (GEN 2) (74Y2288) (#5685) IBM PCIe Expansion ASM (GEN 2) (74Y2288)
Producent: IBM
Cena: 491,43 zł
(brutto
(netto
: 604,46 zł )
szt.
zobacz więcej
10GB DP IO IBM BladeCenter (90Y3553) 10GB DP IO IBM BladeCenter (90Y3553)
Producent: IBM
Cena: 491,43 zł
(brutto
(netto
: 604,46 zł )
szt.
zobacz więcej
10GbE 850 nm Fiber SFP+ Transceiver (SR) for IBM BladeCenter (44W4411) 10GbE 850 nm Fiber SFP+ Transceiver (SR) for IBM BladeCenter (44W4411)
Producent: IBM
Cena: 409,53 zł
(brutto
(netto
: 503,72 zł )
szt.
zobacz więcej
10GbE 850 nm Fiber SFP+ Transceiver (SR) for IBM BladeCenter (46C9249) 10GbE 850 nm Fiber SFP+ Transceiver (SR) for IBM BladeCenter (46C9249)
Producent: IBM
Cena: 409,53 zł
(brutto
(netto
: 503,72 zł )
szt.
zobacz więcej
10GbE 850 nm Fiber SFP+ Transceiver (SR) for IBM BladeCenter (77P7975) 10GbE 850 nm Fiber SFP+ Transceiver (SR) for IBM BladeCenter (77P7975)
Producent: IBM
Cena: 409,53 zł
(brutto
(netto
: 503,72 zł )
szt.
zobacz więcej
128GB 2X64GB DDR4 2133MHZ EQV TO DRF4770M2L 128GB FOR DATARAM 128GB 2X64GB DDR4 2133MHZ EQV TO DRF4770M2L 128GB FOR DATARAM
Cena: 3 968,26 zł
(brutto
(netto
: 4 880,96 zł )
szt.
zobacz więcej
128GB 2X64GB DDR4 2133MHZ EQV TO S26361- F3897-E645 FOR FUJITSU 128GB 2X64GB DDR4 2133MHZ EQV TO S26361- F3897-E645 FOR FUJITSU
Cena: 3 968,26 zł
(brutto
(netto
: 4 880,96 zł )
szt.
zobacz więcej
128GB 2x64GB SERVER RAM MODULE KIT DDR4 2133MHZ INTEGRAL 128GB 2x64GB SERVER RAM MODULE KIT DDR4 2133MHZ INTEGRAL
Cena: 3 968,26 zł
(brutto
(netto
: 4 880,96 zł )
szt.
zobacz więcej
128GB 2X64GB SERVER RAM MODULE KIT DDR4 2400MHZ INTEGRAL 128GB 2X64GB SERVER RAM MODULE KIT DDR4 2400MHZ INTEGRAL
Cena: 3 968,26 zł
(brutto
(netto
: 4 880,96 zł )
szt.
zobacz więcej
128GB 2x64GB SERVER RAM MODULE KIT DDR4 2400MHZ INTEGRAL 128GB 2x64GB SERVER RAM MODULE KIT DDR4 2400MHZ INTEGRAL
Cena: 3 626,77 zł
(brutto
(netto
: 4 460,93 zł )
szt.
zobacz więcej
128GB 2x64GB SERVER RAM MODULE KIT DDR4 2666MHZ INTEGRAL 128GB 2x64GB SERVER RAM MODULE KIT DDR4 2666MHZ INTEGRAL
Cena: 3 626,77 zł
(brutto
(netto
: 4 460,93 zł )
szt.
zobacz więcej
128GB 2x64GB SERVER RAM MODULE KIT DDR4 2666MHZ INTEGRAL 128GB 2x64GB SERVER RAM MODULE KIT DDR4 2666MHZ INTEGRAL
Cena: 3 968,26 zł
(brutto
(netto
: 4 880,96 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl