Producenci

Posiadamy w ciągłej sprzedaży kilka tysięcy części komputerowych, serwerowych i sieciowych.

Są to urządzenie fabrycznie nowe, bądź w przypadku starszego sprzętu, niedostępnego już w dystrybucji urządzenia "refubrished", czyli refabrykowane.

Wszystkie oferowane produkty są przetestowane, bezpiecznie zapakowani i posiadają 12 miesięcy gwarancji (o ile w opisie produktu nie zaznaczono inaczej).

Części IT - po kategoriach

Lenovo ThinkPad Ultra Dock - 90W EU (40A20090EU) Lenovo ThinkPad Ultra Dock - 90W EU (40A20090EU)
Producent: Lenovo
Cena: 717,89 zł
(brutto
(netto
: 883,00 zł )
szt.
zobacz więcej
1.2 V regulator card do IBM P (39J3615) 1.2 V regulator card do IBM P (39J3615)
Producent: IBM
Cena: 165,85 zł
(brutto
(netto
: 204,00 zł )
szt.
zobacz więcej
19 Rack do HDS_EMEA. RoHS (7846434) 19 Rack do HDS_EMEA. RoHS (7846434)
Producent: HDS
Cena: 5 604,07 zł
(brutto
(netto
: 6 893,00 zł )
szt.
zobacz więcej
ADIC - i500 Control Board (3-01989-10) ADIC - i500 Control Board (3-01989-10)
Producent: ADIC
Cena: 0,00 zł
(brutto
(netto
: 0,00 zł )
szt.
zobacz więcej
ADIC - i500 Expanision unit (9U) (8-00372-02) ADIC - i500 Expanision unit (9U) (8-00372-02)
Producent: ADIC
Cena: 0,00 zł
(brutto
(netto
: 0,00 zł )
szt.
zobacz więcej
APC Smart-UPS SRT 72V 2,2kVA RM Battery Pack (SRT72RMBP) APC Smart-UPS SRT 72V 2,2kVA RM Battery Pack (SRT72RMBP)
Producent: APC
Cena: 2 860,98 zł
(brutto
(netto
: 3 519,00 zł )
szt.
zobacz więcej
ATOP - Compatible 1000BASE-LX SFP transceiver  (331-5309-C) ATOP - Compatible 1000BASE-LX SFP transceiver (331-5309-C)
Producent: ATOP
Cena: 303,25 zł
(brutto
(netto
: 373,00 zł )
szt.
zobacz więcej
ATOP - Compatible 1000BASE-LX SFP transceiver  (407-BBOO-C) ATOP - Compatible 1000BASE-LX SFP transceiver (407-BBOO-C)
Producent: ATOP
Cena: 303,25 zł
(brutto
(netto
: 373,00 zł )
szt.
zobacz więcej
ATOP - Compatible 1000BASE-LX SFP transceiver  (VYW04-C) ATOP - Compatible 1000BASE-LX SFP transceiver (VYW04-C)
Producent: ATOP
Cena: 303,25 zł
(brutto
(netto
: 373,00 zł )
szt.
zobacz więcej
ATOP - Compatible 1000BASE-SX SFP transceiver module MMF (GLC-SX-MMD-C) ATOP - Compatible 1000BASE-SX SFP transceiver module MMF (GLC-SX-MMD-C)
Producent: ATOP
Cena: 67,48 zł
(brutto
(netto
: 83,00 zł )
szt.
zobacz więcej
ATOP - Compatible 1000BASE-SX SFP transceiver module MMF (MA-SFP-1GB-SX-C) ATOP - Compatible 1000BASE-SX SFP transceiver module MMF (MA-SFP-1GB-SX-C)
Producent: ATOP
Cena: 67,48 zł
(brutto
(netto
: 83,00 zł )
szt.
zobacz więcej
ATOP - Compatible 1000BASE-T SFP Module - 1 x 1000Base-T (SFP-1G-T-C) ATOP - Compatible 1000BASE-T SFP Module - 1 x 1000Base-T (SFP-1G-T-C)
Producent: ATOP
Cena: 112,20 zł
(brutto
(netto
: 138,00 zł )
szt.
zobacz więcej
ATOP - Compatible 1000Mbps Multi-Mode Rugged SFP (GLC-SX-MM-RGD-C) ATOP - Compatible 1000Mbps Multi-Mode Rugged SFP (GLC-SX-MM-RGD-C)
Producent: ATOP
Cena: 95,12 zł
(brutto
(netto
: 117,00 zł )
szt.
zobacz więcej
ATOP - Compatible 10GBASE-SR SFP Module (MA-SFP-10GB-SR-C) ATOP - Compatible 10GBASE-SR SFP Module (MA-SFP-10GB-SR-C)
Producent: ATOP
Cena: 185,37 zł
(brutto
(netto
: 228,00 zł )
szt.
zobacz więcej
ATOP - Compatible 10GBASE-SR SFP Module (SFP-10G-SR-C) ATOP - Compatible 10GBASE-SR SFP Module (SFP-10G-SR-C)
Producent: ATOP
Cena: 185,37 zł
(brutto
(netto
: 228,00 zł )
szt.
zobacz więcej
ATOP - Compatible 10GBASE-SR SFP Module Extended Temperat (SFP-10G-SR-X-C) ATOP - Compatible 10GBASE-SR SFP Module Extended Temperat (SFP-10G-SR-X-C)
Producent: ATOP
Cena: 179,67 zł
(brutto
(netto
: 221,00 zł )
szt.
zobacz więcej
ATOP - Compatible SFP 1.25Gb/s 1310nm  40km LC SM DDMI (GLC-EX-SMD-C) ATOP - Compatible SFP 1.25Gb/s 1310nm 40km LC SM DDMI (GLC-EX-SMD-C)
Producent: ATOP
Cena: 369,92 zł
(brutto
(netto
: 455,00 zł )
szt.
zobacz więcej
ATOP - Compatible SFP 155Mb/s 1310nm 2km LC MM DDMI (GLC-FE-100FX-C) ATOP - Compatible SFP 155Mb/s 1310nm 2km LC MM DDMI (GLC-FE-100FX-C)
Producent: ATOP
Cena: 89,43 zł
(brutto
(netto
: 110,00 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl