Producenci

Znaleziono produktów: 365

Cisco WS Catalyst 2960L 8port GigE PoE 2x1G Lan (WS-C2960L-8PS-LL) Cisco WS Catalyst 2960L 8port GigE PoE 2x1G Lan (WS-C2960L-8PS-LL)
Producent: Cisco
Cena: 1 208,32 zł
(brutto
(netto
: 1 486,23 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Cisco SMB WS 8 10/100/1000 PoE+ ports w/62W PWR (SG250-10P-K9-EU) Cisco SMB WS 8 10/100/1000 PoE+ ports w/62W PWR (SG250-10P-K9-EU)
Producent: Cisco
Cena: 1 032,23 zł
(brutto
(netto
: 1 269,64 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Cisco WS Catalyst 2960-X 24 GigE PoE 370W 4 x 1G S (WS-C2960X-24PS-L) Cisco WS Catalyst 2960-X 24 GigE PoE 370W 4 x 1G S (WS-C2960X-24PS-L)
Producent: Cisco
Cena: 5 203,65 zł
(brutto
(netto
: 6 400,49 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Cisco WS 48x 10/100/1000 PoE+ ports 382W power  (SG550X-48P-K9-NA) Cisco WS 48x 10/100/1000 PoE+ ports 382W power (SG550X-48P-K9-NA)
Producent: Cisco
Cena: 9 107,91 zł
(brutto
(netto
: 11 202,73 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Cisco Catalyst 3750X 24 Port GE SFP IP Base (WS-C3750X-24S) Cisco Catalyst 3750X 24 Port GE SFP IP Base (WS-C3750X-24S)
Producent: Cisco
Cena: 11 713,14 zł
(brutto
(netto
: 14 407,16 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Cisco Bladeswitch 1M stack cable (CAB-STK-E-1M=) Cisco Bladeswitch 1M stack cable (CAB-STK-E-1M=)
Producent: Cisco
Cena: 651,40 zł
(brutto
(netto
: 801,22 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Cisco WS 2.4 GHz 6 dBi/5 GHz 60 Deg Patch Ant (AIR-ANT2566D4M-R) Cisco WS 2.4 GHz 6 dBi/5 GHz 60 Deg Patch Ant (AIR-ANT2566D4M-R)
Producent: Cisco
Cena: 1 453,59 zł
(brutto
(netto
: 1 787,91 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Cisco WS Catalyst 2960L 16port GigE 2x1G LAN Lite (WS-C2960L-16TS-LL) Cisco WS Catalyst 2960L 16port GigE 2x1G LAN Lite (WS-C2960L-16TS-LL)
Producent: Cisco
Cena: 1 936,11 zł
(brutto
(netto
: 2 381,41 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Cisco WS Catalyst 3650 Stack Module Spare (C3650-STACK-KIT) Cisco WS Catalyst 3650 Stack Module Spare (C3650-STACK-KIT)
Producent: Cisco
Cena: 2 297,99 zł
(brutto
(netto
: 2 826,53 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Cisco Bladeswitch 1M stack cable (CAB-STK-E-1M) Cisco Bladeswitch 1M stack cable (CAB-STK-E-1M)
Producent: Cisco
Cena: 651,40 zł
(brutto
(netto
: 801,22 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Cisco StackWise 50CM Stacking (CAB-STACK-50CM) Cisco StackWise 50CM Stacking (CAB-STACK-50CM)
Producent: Cisco
Cena: 426,51 zł
(brutto
(netto
: 524,61 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Cisco GE SFP LC Connector SX Transceiver (GLC-SX-MMD=) Cisco GE SFP LC Connector SX Transceiver (GLC-SX-MMD=)
Producent: Cisco
Cena: 510,27 zł
(brutto
(netto
: 627,63 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Cisco SMB WholeSale SG300-20 20-port Gigabit (SRW2016-K9-EU) Cisco SMB WholeSale SG300-20 20-port Gigabit (SRW2016-K9-EU)
Producent: Cisco
Cena: 929,35 zł
(brutto
(netto
: 1 143,10 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Cisco WS Catalyst 2960L 16port GigE PoE 2x1G LAN L (WS-C2960L-16PS-LL) Cisco WS Catalyst 2960L 16port GigE PoE 2x1G LAN L (WS-C2960L-16PS-LL)
Producent: Cisco
Cena: 2 271,74 zł
(brutto
(netto
: 2 794,24 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Cisco Catalyst 2960-X 48 GigE 2 x 10G SFP+ LAN Bas (WS-C2960X-48TD-L) Cisco Catalyst 2960-X 48 GigE 2 x 10G SFP+ LAN Bas (WS-C2960X-48TD-L)
Producent: Cisco
Cena: 9 360,31 zł
(brutto
(netto
: 11 513,18 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
CISCO Cisco 802 11a g n Ctrlr-based AP w CleanAir (AIR-CAP3502E-E-K9) CISCO Cisco 802 11a g n Ctrlr-based AP w CleanAir (AIR-CAP3502E-E-K9)
Producent: Cisco
Cena: 1 064,18 zł
(brutto
(netto
: 1 308,94 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
CISCO Cisco 6500 48-port 10 100 1000 GE Mod  fabric (WS-X6748-GE-TX) CISCO Cisco 6500 48-port 10 100 1000 GE Mod fabric (WS-X6748-GE-TX)
Producent: Cisco
Cena: 482,93 zł
(brutto
(netto
: 594,00 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
CISCO Cisco Catalyst 6500 16-port GigE Mod  fabric-e (WS-X6516-GBIC) CISCO Cisco Catalyst 6500 16-port GigE Mod fabric-e (WS-X6516-GBIC)
Producent: Cisco
Cena: 402,46 zł
(brutto
(netto
: 495,02 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl