Producenci

Ponad 30000 części IT

Promocje
16GB DDR4 2400MHZ EQV TO 809082-091-IN FOR HP COMPAQ
16GB DDR4 2400MHZ EQV TO 809082-091-IN FOR HP COMPAQ
580,18 zł 499,00 zł 471,69 zł 405,69 zł
szt.

Sieci - switche, routery

1-Port 4Gb PCI Expres FC adpt 1-Port 4Gb PCI Expres FC adpt
Producent: IBM
Cena: 426,54 zł
(brutto
(netto
: 524,65 zł )
szt.
zobacz więcej
Aten 4-Port USB 2.0 HUB (including 2.6Amp PSU) (UH275Z-AT-G) Aten 4-Port USB 2.0 HUB (including 2.6Amp PSU) (UH275Z-AT-G)
Cena: 267,33 zł
(brutto
(netto
: 328,81 zł )
szt.
zobacz więcej
Aten Mini DisplayPort to DVI Converter (VC960-AT) Aten Mini DisplayPort to DVI Converter (VC960-AT)
Cena: 230,97 zł
(brutto
(netto
: 284,09 zł )
szt.
zobacz więcej
Aten USB Port - to -Serial Port  Converter 100cm (UC232A1-AT) Aten USB Port - to -Serial Port Converter 100cm (UC232A1-AT)
Cena: 249,90 zł
(brutto
(netto
: 307,38 zł )
szt.
zobacz więcej
Atop - OEM 10/25GBASE-LR SFP28 Module (SFP-10/25G-LR-S-C) Atop - OEM 10/25GBASE-LR SFP28 Module (SFP-10/25G-LR-S-C)
Producent: ATOP
Cena: 1 312,73 zł
(brutto
(netto
: 1 614,66 zł )
szt.
zobacz więcej
Atop - OEM 100GBASE LR4 QSFP Transcei (QSFP-100G-LR4-S-C) Atop - OEM 100GBASE LR4 QSFP Transcei (QSFP-100G-LR4-S-C)
Producent: ATOP
Cena: 3 516,12 zł
(brutto
(netto
: 4 324,83 zł )
szt.
zobacz więcej
Atop - OEM 100M SFP LC FX 2km MMF XCV (J9054C-C) Atop - OEM 100M SFP LC FX 2km MMF XCV (J9054C-C)
Producent: ATOP
Cena: 410,23 zł
(brutto
(netto
: 504,58 zł )
szt.
zobacz więcej
Atop - OEM 10GBASE-CU SFP- Cable 1 Me (SFP-H10GB-CU1M-C) Atop - OEM 10GBASE-CU SFP- Cable 1 Me (SFP-H10GB-CU1M-C)
Producent: ATOP
Cena: 264,37 zł
(brutto
(netto
: 325,17 zł )
szt.
zobacz więcej
Atop - OEM 10GBASE-T SFP- Copper (SFP-10G-T-C) Atop - OEM 10GBASE-T SFP- Copper (SFP-10G-T-C)
Producent: ATOP
Cena: 656,37 zł
(brutto
(netto
: 807,33 zł )
szt.
zobacz więcej
Atop - OEM 10GBASE-T SFP- RJ45 30m Ca (JL563A-C) Atop - OEM 10GBASE-T SFP- RJ45 30m Ca (JL563A-C)
Producent: ATOP
Cena: 738,41 zł
(brutto
(netto
: 908,25 zł )
szt.
zobacz więcej
Atop - OEM 8Gb LW 10km FC SFP- 1 Pack (AJ717A-C) Atop - OEM 8Gb LW 10km FC SFP- 1 Pack (AJ717A-C)
Producent: ATOP
Cena: 648,16 zł
(brutto
(netto
: 797,24 zł )
szt.
zobacz więcej
Atop - OEM 8Gb Short Wave SFP- 1 Pack (AJ716B-C) Atop - OEM 8Gb Short Wave SFP- 1 Pack (AJ716B-C)
Producent: ATOP
Cena: 335,02 zł
(brutto
(netto
: 412,08 zł )
szt.
zobacz więcej
Atop - OEM Arista 10GBASE-LR SFP- Opt (SFP-10G-LR-A-C) Atop - OEM Arista 10GBASE-LR SFP- Opt (SFP-10G-LR-A-C)
Producent: ATOP
Cena: 341,85 zł
(brutto
(netto
: 420,48 zł )
szt.
zobacz więcej
Atop - OEM Arista 10GBASE-LRL SFP- Op (SFP-10G-LRL-A-C) Atop - OEM Arista 10GBASE-LRL SFP- Op (SFP-10G-LRL-A-C)
Producent: ATOP
Cena: 341,85 zł
(brutto
(netto
: 420,48 zł )
szt.
zobacz więcej
Atop - OEM Juniper Extended Temperatu (EX-SFP-1FE-FX-ET-C) Atop - OEM Juniper Extended Temperatu (EX-SFP-1FE-FX-ET-C)
Producent: ATOP
Cena: 444,41 zł
(brutto
(netto
: 546,63 zł )
szt.
zobacz więcej
Atop - OEM Juniper SFP 1000BASE-LX, L (EX-SFP-1GE-LX-C) Atop - OEM Juniper SFP 1000BASE-LX, L (EX-SFP-1GE-LX-C)
Producent: ATOP
Cena: 246,14 zł
(brutto
(netto
: 302,75 zł )
szt.
zobacz więcej
Atop - OEM Juniper SFP 100BASE-BX, LC (EX-SFP-FE20KT13R15-C) Atop - OEM Juniper SFP 100BASE-BX, LC (EX-SFP-FE20KT13R15-C)
Producent: ATOP
Cena: 280,33 zł
(brutto
(netto
: 344,80 zł )
szt.
zobacz więcej
Atop - OEM Juniper SFP 100BASE-BX, LC (EX-SFP-FE20KT15R13-C) Atop - OEM Juniper SFP 100BASE-BX, LC (EX-SFP-FE20KT15R13-C)
Producent: ATOP
Cena: 341,85 zł
(brutto
(netto
: 420,48 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl