Producenci

Sieci - switche, routery

3RD Party - 1000BASE-LX, 1310nm,FP, SM, 20 (SFP-1G-1310-15) 3RD Party - 1000BASE-LX, 1310nm,FP, SM, 20 (SFP-1G-1310-15)
Cena: 211,96 zł
(brutto
(netto
: 260,71 zł )
szt.
zobacz więcej
3RD Party - 1000BASE-LX, 1310nm,FP, SM, 20 (SFP-1G-1310-15) 3RD Party - 1000BASE-LX, 1310nm,FP, SM, 20 (SFP-1G-1310-15)
Cena: 211,96 zł
(brutto
(netto
: 260,71 zł )
szt.
zobacz więcej
3RD Party - 1000BASE-SX, 850nm,VCSEL, MM, (SFP-1G-850-8) 3RD Party - 1000BASE-SX, 850nm,VCSEL, MM, (SFP-1G-850-8)
Cena: 259,54 zł
(brutto
(netto
: 319,24 zł )
szt.
zobacz więcej
3RD Party - 1000BASE-SX, 850nm,VCSEL, MM, (SFP-1G-850-8) 3RD Party - 1000BASE-SX, 850nm,VCSEL, MM, (SFP-1G-850-8)
Cena: 237,91 zł
(brutto
(netto
: 292,63 zł )
szt.
zobacz więcej
3RD Party - 10GBASE-LR, 1310nm DFB, SM, 10 (SFP-10G-1310-15) 3RD Party - 10GBASE-LR, 1310nm DFB, SM, 10 (SFP-10G-1310-15)
Cena: 203,31 zł
(brutto
(netto
: 250,07 zł )
szt.
zobacz więcej
3RD Party - 10GBASE-LR, 1310nm DFB, SM, 10 (SFP-10G-1310-15) 3RD Party - 10GBASE-LR, 1310nm DFB, SM, 10 (SFP-10G-1310-15)
Cena: 203,31 zł
(brutto
(netto
: 250,07 zł )
szt.
zobacz więcej
3RD Party - SFP-10/100/1000-T (SFP-10/100/1000-T) 3RD Party - SFP-10/100/1000-T (SFP-10/100/1000-T)
Cena: 194,66 zł
(brutto
(netto
: 239,43 zł )
szt.
zobacz więcej
3RD Party - SFP-10/100/1000-T (SFP-10/100/1000-T) 3RD Party - SFP-10/100/1000-T (SFP-10/100/1000-T)
Cena: 194,66 zł
(brutto
(netto
: 239,43 zł )
szt.
zobacz więcej
3RD Party - SFP-2BD-1413-13 (SFP-2BD-1413-13) 3RD Party - SFP-2BD-1413-13 (SFP-2BD-1413-13)
Cena: 211,96 zł
(brutto
(netto
: 260,71 zł )
szt.
zobacz więcej
3RD Party - SFP-8G-25km-ELW-BP (SFP-8G-25km-ELW-BP) 3RD Party - SFP-8G-25km-ELW-BP (SFP-8G-25km-ELW-BP)
Cena: 211,96 zł
(brutto
(netto
: 260,71 zł )
szt.
zobacz więcej
3RD Party - SFP-8G-FC-1310 (SFP-8G-FC-1310) 3RD Party - SFP-8G-FC-1310 (SFP-8G-FC-1310)
Cena: 211,96 zł
(brutto
(netto
: 260,71 zł )
szt.
zobacz więcej
3RD Party - SFP-BD-1413-14-S (SFP-BD-1413-14-S) 3RD Party - SFP-BD-1413-14-S (SFP-BD-1413-14-S)
Cena: 356,87 zł
(brutto
(netto
: 438,95 zł )
szt.
zobacz więcej
Arista - SFP-10G-SRL (SFP-10G-SRL) Arista - SFP-10G-SRL (SFP-10G-SRL)
Producent: Arista
Cena: 259,54 zł
(brutto
(netto
: 319,24 zł )
szt.
zobacz więcej
Aten 2-Port USB 2.0 Peripheral Switch (US224-AT) Aten 2-Port USB 2.0 Peripheral Switch (US224-AT)
Cena: 237,03 zł
(brutto
(netto
: 291,55 zł )
szt.
zobacz więcej
Aten 2-port USB to USB-C Sharing Switch (US3324-AT) Aten 2-port USB to USB-C Sharing Switch (US3324-AT)
Cena: 566,29 zł
(brutto
(netto
: 696,54 zł )
szt.
zobacz więcej
Aten 3-Port HDMI Audio/Video Switch (VS381-AT) Aten 3-Port HDMI Audio/Video Switch (VS381-AT)
Cena: 254,27 zł
(brutto
(netto
: 312,75 zł )
szt.
zobacz więcej
Aten 4-Port Dual View HDMI Switch (VS482-AT-G) Aten 4-Port Dual View HDMI Switch (VS482-AT-G)
Cena: 1 186,03 zł
(brutto
(netto
: 1 458,82 zł )
szt.
zobacz więcej
Aten 4-Port USB 2.0 HUB (including 2.6Amp PSU) (UH275Z-AT-G) Aten 4-Port USB 2.0 HUB (including 2.6Amp PSU) (UH275Z-AT-G)
Cena: 219,80 zł
(brutto
(netto
: 270,35 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl