Producenci

Sieci - switche, routery

3Com Networks - HPE HP E4210-24 Switch (3Com) (3CR17333-91) 3Com Networks - HPE HP E4210-24 Switch (3Com) (3CR17333-91)
Cena: 341,23 zł
(brutto
(netto
: 419,71 zł )
szt.
zobacz więcej
3Com Networks - HPE SuperStack 3 Switch 4228G (3COM) (3C17304A) 3Com Networks - HPE SuperStack 3 Switch 4228G (3COM) (3C17304A)
Cena: 341,23 zł
(brutto
(netto
: 419,71 zł )
szt.
zobacz więcej
Aten 2-port USB to USB-C Sharing Switch (US3324-AT) Aten 2-port USB to USB-C Sharing Switch (US3324-AT)
Cena: 563,99 zł
(brutto
(netto
: 693,71 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Aten 4-Port USB 2.0 HUB (including 2.6Amp PSU) (UH275Z-AT-G) Aten 4-Port USB 2.0 HUB (including 2.6Amp PSU) (UH275Z-AT-G)
Cena: 218,90 zł
(brutto
(netto
: 269,25 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Aten USB - HDMI to Cat5e/6 KVM Adapter Cable (CPU (KA7168-AX) Aten USB - HDMI to Cat5e/6 KVM Adapter Cable (CPU (KA7168-AX)
Cena: 733,11 zł
(brutto
(netto
: 901,72 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Aten USB - VGA to Cat5e/6 KVM Adapter Cable (CPU (KA7570-AX) Aten USB - VGA to Cat5e/6 KVM Adapter Cable (CPU (KA7570-AX)
Cena: 360,54 zł
(brutto
(netto
: 443,47 zł )
szt.
zobacz więcej
ATOP - Comp 1G SFP RJ45 T 100 m Cat5e Transceiver (J8177D-C) ATOP - Comp 1G SFP RJ45 T 100 m Cat5e Transceiver (J8177D-C)
Producent: ATOP
Cena: 296,16 zł
(brutto
(netto
: 364,28 zł )
szt.
zobacz więcej
ATOP - Comp Cisco QSFP to 4 SFP+ copper break-out cables (QSFP-4SFP10G-CU3M-C) ATOP - Comp Cisco QSFP to 4 SFP+ copper break-out cables (QSFP-4SFP10G-CU3M-C)
Producent: ATOP
Cena: 664,43 zł
(brutto
(netto
: 817,25 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
ATOP - Comp D-Link 1000BASE-T Copper SFP Transceiver (DGS-712-C) ATOP - Comp D-Link 1000BASE-T Copper SFP Transceiver (DGS-712-C)
Producent: ATOP
Cena: 289,72 zł
(brutto
(netto
: 356,36 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
ATOP - Comp D-Link 10GBASE-LR Transceiver DDM 10K (DEM-432XT-DD-C) ATOP - Comp D-Link 10GBASE-LR Transceiver DDM 10K (DEM-432XT-DD-C)
Producent: ATOP
Cena: 409,48 zł
(brutto
(netto
: 503,66 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
ATOP - Comp D-Link 10GBASE-LRM Multimode Fiber SFP+ (DEM-435XT-DD-C) ATOP - Comp D-Link 10GBASE-LRM Multimode Fiber SFP+ (DEM-435XT-DD-C)
Producent: ATOP
Cena: 664,43 zł
(brutto
(netto
: 817,25 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
ATOP - Comp D-Link 10GBASE-SR SFP+ Transceiver (with DDM) (DEM-431XT-DD-C) ATOP - Comp D-Link 10GBASE-SR SFP+ Transceiver (with DDM) (DEM-431XT-DD-C)
Producent: ATOP
Cena: 399,17 zł
(brutto
(netto
: 490,98 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
ATOP - Comp D-Link SFP+ LR 10G 1310nm 10KM (DEM-432XT-C) ATOP - Comp D-Link SFP+ LR 10G 1310nm 10KM (DEM-432XT-C)
Producent: ATOP
Cena: 463,56 zł
(brutto
(netto
: 570,18 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
ATOP - Comp Dell SFP+ transceiver module 10G SR (407-BBVJ-C) ATOP - Comp Dell SFP+ transceiver module 10G SR (407-BBVJ-C)
Producent: ATOP
Cena: 424,93 zł
(brutto
(netto
: 522,66 zł )
szt.
zobacz więcej
ATOP - Comp Dell SFP+ transceiver module 10G SR (HN12K-C) ATOP - Comp Dell SFP+ transceiver module 10G SR (HN12K-C)
Producent: ATOP
Cena: 424,93 zł
(brutto
(netto
: 522,66 zł )
szt.
zobacz więcej
ATOP - Comp Dell Transceiver SFP 1000BASE-SX 850nm  (407-BBOR-C) ATOP - Comp Dell Transceiver SFP 1000BASE-SX 850nm (407-BBOR-C)
Producent: ATOP
Cena: 236,07 zł
(brutto
(netto
: 290,37 zł )
szt.
zobacz więcej
ATOP - Comp HPE FlexNetwork X240 40G QSFP+ to 4x10G SFP+ (JG330A-C) ATOP - Comp HPE FlexNetwork X240 40G QSFP+ to 4x10G SFP+ (JG330A-C)
Producent: ATOP
Cena: 540,82 zł
(brutto
(netto
: 665,21 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
ATOP - Comp Huawei SFP+10G LR SM Module 1310nm 10km (02318170-C) ATOP - Comp Huawei SFP+10G LR SM Module 1310nm 10km (02318170-C)
Producent: ATOP
Cena: 448,11 zł
(brutto
(netto
: 551,17 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl