Producenci

Ponad 30000 części IT

IBM

 1400W / 900W EB2M IBM Power System S824 / E850 (7001692-J100) 1400W / 900W EB2M IBM Power System S824 / E850 (7001692-J100)
Producent: IBM
Cena: 903,41 zł
(brutto
(netto
: 1 111,20 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
 IBM 2.4TB 10K RPM SAS SFF HDD (01YM150) IBM 2.4TB 10K RPM SAS SFF HDD (01YM150)
Producent: IBM
Cena: 1 501,93 zł
(brutto
(netto
: 1 847,38 zł )
szt.
zobacz więcej
 IBM 800Gb SAS 12G SFF SSD (01EJ591) IBM 800Gb SAS 12G SFF SSD (01EJ591)
Producent: IBM
Cena: 3 356,73 zł
(brutto
(netto
: 4 128,78 zł )
szt.
zobacz więcej
 IBM BladeCenter GPU Expansion Blade (68Y7442) IBM BladeCenter GPU Expansion Blade (68Y7442)
Producent: IBM
Cena: 1 540,15 zł
(brutto
(netto
: 1 894,38 zł )
szt.
zobacz więcej
 IBM DISPLAY ASM (00RR578) IBM DISPLAY ASM (00RR578)
Producent: IBM
Cena: 1 777,09 zł
(brutto
(netto
: 2 185,82 zł )
szt.
zobacz więcej
 IBM DISPLAY ASM (2B08) IBM DISPLAY ASM (2B08)
Producent: IBM
Cena: 1 778,60 zł
(brutto
(netto
: 2 187,68 zł )
szt.
zobacz więcej
 IBM INTERCONNECT CABLE FOR POWER SYSTEM (00RR904) IBM INTERCONNECT CABLE FOR POWER SYSTEM (00RR904)
Producent: IBM
Cena: 1 976,23 zł
(brutto
(netto
: 2 430,76 zł )
szt.
zobacz więcej
(#5685) IBM PCIe Expansion ASM (GEN 2) (74Y2288) (#5685) IBM PCIe Expansion ASM (GEN 2) (74Y2288)
Producent: IBM
Cena: 507,74 zł
(brutto
(netto
: 624,52 zł )
szt.
zobacz więcej
1-Port 4Gb PCI Expres FC adpt 1-Port 4Gb PCI Expres FC adpt
Producent: IBM
Cena: 426,54 zł
(brutto
(netto
: 524,65 zł )
szt.
zobacz więcej
1.1TB 10K RPM SAS SFF-1 DISK (IBM i) (00E8606) 1.1TB 10K RPM SAS SFF-1 DISK (IBM i) (00E8606)
Producent: IBM
Cena: 2 566,91 zł
(brutto
(netto
: 3 157,30 zł )
szt.
zobacz więcej
1.1TB 10K RPM SAS SFF-1 DISK (IBM i) (59C8) 1.1TB 10K RPM SAS SFF-1 DISK (IBM i) (59C8)
Producent: IBM
Cena: 2 569,10 zł
(brutto
(netto
: 3 159,99 zł )
szt.
zobacz więcej
1.1TB 10K RPM SAS SFF-1 DISK (IBM i) (ESD0) 1.1TB 10K RPM SAS SFF-1 DISK (IBM i) (ESD0)
Producent: IBM
Cena: 2 569,10 zł
(brutto
(netto
: 3 159,99 zł )
szt.
zobacz więcej
1.2TB 10K 2.5 INCH HDD IBM (01EJ022) 1.2TB 10K 2.5 INCH HDD IBM (01EJ022)
Producent: IBM
Cena: 508,17 zł
(brutto
(netto
: 625,05 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
1.8TB 10K IBM HDD (01NN116) 1.8TB 10K IBM HDD (01NN116)
Producent: IBM
Cena: 1 128,31 zł
(brutto
(netto
: 1 387,82 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
10GbE 850 nm Fiber SFP+ Transceiver (SR) for IBM BladeCenter (44W4408) 10GbE 850 nm Fiber SFP+ Transceiver (SR) for IBM BladeCenter (44W4408)
Producent: IBM
Cena: 423,48 zł
(brutto
(netto
: 520,88 zł )
szt.
zobacz więcej
10GbE 850 nm Fiber SFP+ Transceiver (SR) for IBM BladeCenter (44W4411) 10GbE 850 nm Fiber SFP+ Transceiver (SR) for IBM BladeCenter (44W4411)
Producent: IBM
Cena: 423,48 zł
(brutto
(netto
: 520,88 zł )
szt.
zobacz więcej
10GbE 850 nm Fiber SFP+ Transceiver (SR) for IBM BladeCenter (46C9249) 10GbE 850 nm Fiber SFP+ Transceiver (SR) for IBM BladeCenter (46C9249)
Producent: IBM
Cena: 423,48 zł
(brutto
(netto
: 520,88 zł )
szt.
zobacz więcej
10GbE 850 nm Fiber SFP+ Transceiver (SR) for IBM BladeCenter (77P7975) 10GbE 850 nm Fiber SFP+ Transceiver (SR) for IBM BladeCenter (77P7975)
Producent: IBM
Cena: 423,11 zł
(brutto
(netto
: 520,43 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl