Producenci

Znaleziono produktów: 1990

IBM Spare Qlogic 8Gb FC Exp Card for BC CIOV (44X1948) IBM Spare Qlogic 8Gb FC Exp Card for BC CIOV (44X1948)
Producent: IBM
Cena: 482,35 zł
(brutto
(netto
: 593,29 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
IBM SAS Connectivity Card CIOv for BladeCenter (43W4068) IBM SAS Connectivity Card CIOv for BladeCenter (43W4068)
Producent: IBM
Cena: 573,83 zł
(brutto
(netto
: 705,81 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
IBM Spare Signal SAS Cable X3550 (46M6498) IBM Spare Signal SAS Cable X3550 (46M6498)
Producent: IBM
Cena: 429,96 zł
(brutto
(netto
: 528,85 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
IBM Spare Backplane Signal Cable 3.5in (46D1401) IBM Spare Backplane Signal Cable 3.5in (46D1401)
Producent: IBM
Cena: 432,46 zł
(brutto
(netto
: 531,92 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
IBM Storwize V3700 LFF Expansion Enclosure (2072LEU) IBM Storwize V3700 LFF Expansion Enclosure (2072LEU)
Producent: IBM
Cena: 8 835,34 zł
(brutto
(netto
: 10 867,47 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
IBM SFP Transciever 4Gbps SW for 2498 SAN (45W0493) IBM SFP Transciever 4Gbps SW for 2498 SAN (45W0493)
Producent: IBM
Cena: 340,14 zł
(brutto
(netto
: 418,37 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
IBM - Intel Xeon Processor E5630 (SLBVB) IBM - Intel Xeon Processor E5630 (SLBVB)
Producent: IBM
Cena: 0,00 zł
(brutto
(netto
: 0,00 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
IBM Tape Labels (IBM Tape Labels) IBM Tape Labels (IBM Tape Labels)
Producent: IBM
Cena: 0,00 zł
(brutto
(netto
: 0,00 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
IBM 230W TS 3582 PSU (8-00245-01) IBM 230W TS 3582 PSU (8-00245-01)
Producent: IBM
Cena: 0,00 zł
(brutto
(netto
: 0,00 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
IBM - x3550 M3 - Configured to order (7944-CTO) IBM - x3550 M3 - Configured to order (7944-CTO)
Producent: IBM
Cena: 0,00 zł
(brutto
(netto
: 0,00 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
IBM 2GB 1X2GB PC3_10600 CL9 (49Y1433) IBM 2GB 1X2GB PC3_10600 CL9 (49Y1433)
Producent: IBM
Cena: 0,00 zł
(brutto
(netto
: 0,00 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
IBM 600GB 15K SAS 2.5 HDD (2078-AC52) IBM 600GB 15K SAS 2.5 HDD (2078-AC52)
Producent: IBM
Cena: 0,00 zł
(brutto
(netto
: 0,00 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
IBM - 6173 LTO6 HH SAS (00NA117) IBM - 6173 LTO6 HH SAS (00NA117)
Producent: IBM
Cena: 0,00 zł
(brutto
(netto
: 0,00 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
IBM - LTO Cleaning Cart. LTO7/6/5 (00NA017) IBM - LTO Cleaning Cart. LTO7/6/5 (00NA017)
Producent: IBM
Cena: 0,00 zł
(brutto
(netto
: 0,00 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
IBM - 5m LC-LC OM3 MMF Cable (00MN508) IBM - 5m LC-LC OM3 MMF Cable (00MN508)
Producent: IBM
Cena: 0,00 zł
(brutto
(netto
: 0,00 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
IBM DS3000 System Memory Cache Battery (39R6519) IBM DS3000 System Memory Cache Battery (39R6519)
Producent: IBM
Cena: 1 164,29 zł
(brutto
(netto
: 1 432,08 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
IBM SAS 2.5" HARD DRIVE TRAY V3700 (45W8687) IBM SAS 2.5" HARD DRIVE TRAY V3700 (45W8687)
Producent: IBM
Cena: 444,93 zł
(brutto
(netto
: 547,26 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
IBM 400GB SAS 2.5" MLC HS 500 MB SSD (49Y6134) IBM 400GB SAS 2.5" MLC HS 500 MB SSD (49Y6134)
Producent: IBM
Cena: 6 972,47 zł
(brutto
(netto
: 8 576,14 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl