Producenci

BlackPhotonics - 10GBASE-LR, 1310nm DFB, SM, 10 (SFP-10G-1310-15)

Dostępność: Duża ilość
Wysyłka w: 3 dni
Cena netto: 490,24 zł
Cena brutto: 603,00 zł 603.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: BlackPhotonics
Kod produktu: SFP-10G-1310-15 2

Opis

Producent: BlackPhotonics

Model: BlackPhotonics - 10GBASE-LR, 1310nm DFB, SM, 10 (SFP-10G-1310-15)

Opis EN: 10GBASE-LR, 1310nm DFB, SM, 10

Part number: SFP-10G-1310-15

Kod dostawcy: 01

Ilość na magazynie: 239 szt. (stan aktualny na: 2018-02-18 12:02)

Stan produktu: Fabrycznie nowy, z gwarancją

Dokument zakupu: faktura VAT

Dane techniczne:

Show price prefix 1
Product Specific Specs 10GBASE-LR, 1310nm DFB, SM, 10km

Gwarancja: 12 miesięcy

Sposób dostawy: przesyłka kurierska

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl