Producenci

BlackPhotonics - 1000BASE_SX, 850nm,VCSEL, MM, (SFP-1G-850-8)

Dostępność: Duża ilość
Wysyłka w: 2-7 dni
Cena netto: 291,41 zł
Cena brutto: 358,43 zł 358.43
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: BlackPhotonics
Kod produktu: SFP-1G-850-8 2

Opis

Producent: BlackPhotonics

Model: BlackPhotonics - 1000BASE_SX, 850nm,VCSEL, MM, (SFP-1G-850-8)

Part number: SFP-1G-850-8

Kategoria produktu: Transceivers

Kod wewnętrzny: 01

Stan produktu: Fabrycznie nowy, z gwarancją

Ilość na magazynie: 222 szt. (stan aktualny na: 2018-06-21 11:00)

Dokument zakupu: faktura VAT


Gwarancja: 12 miesięcy


Sposób dostawy: przesyłka kurierska


zadzwoń +48 12 44 66 780

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl