Producenci

BlackPhotonics - 1000BASE_SX, 850nm,VCSEL, MM, (SFP-1G-850-8)

Dostępność: Duża ilość
Wysyłka w: 2-7 dni
Cena netto: 208,13 zł
Cena brutto: 256,00 zł 256.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: BlackPhotonics
Kod produktu: SFP-1G-850-8 2

Opis

Producent: BlackPhotonics

Model: BlackPhotonics - 1000BASE_SX, 850nm,VCSEL, MM, (SFP-1G-850-8)

Opis EN: 1000BASE_SX, 850nm,VCSEL, MM,

Part number: SFP-1G-850-8

Kod dostawcy: 01

Ilość na magazynie: 262 szt. (stan aktualny na: 2018-02-18 12:02)

Stan produktu: Fabrycznie nowy, z gwarancją

Dokument zakupu: faktura VAT

Dane techniczne:

Product Specific Specs 1000BASE-SX, 850nm,VCSEL, MM,

Gwarancja: 12 miesięcy

Sposób dostawy: przesyłka kurierska

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl