Producenci

Ubiquiti - UbiQuiti Compact UniFi Wave2 AC AP  (UAP-nanoHD) Ubiquiti - UbiQuiti Compact UniFi Wave2 AC AP (UAP-nanoHD)
Producent: UbiQuiti
Cena: 999,03 zł
(brutto
(netto
: 1 228,81 zł )
szt.
zobacz więcej
Ubiquiti - UbiQuiti EdgeRouter 6-Port w/PoE (ER-6P) Ubiquiti - UbiQuiti EdgeRouter 6-Port w/PoE (ER-6P)
Producent: UbiQuiti
Cena: 1 310,33 zł
(brutto
(netto
: 1 611,70 zł )
szt.
zobacz więcej
Ubiquiti - UbiQuiti Fiber PoE Gen2 (F-POE-G2) Ubiquiti - UbiQuiti Fiber PoE Gen2 (F-POE-G2)
Producent: UbiQuiti
Cena: 291,84 zł
(brutto
(netto
: 358,96 zł )
szt.
zobacz więcej
Ubiquiti - UbiQuiti High Efficiency Dual-Band Directional Mes (UMA-D) Ubiquiti - UbiQuiti High Efficiency Dual-Band Directional Mes (UMA-D)
Producent: UbiQuiti
Cena: 602,67 zł
(brutto
(netto
: 741,29 zł )
szt.
zobacz więcej
Ubiquiti - UbiQuiti Nano Station MIMO 5 GHz (NSM5) Ubiquiti - UbiQuiti Nano Station MIMO 5 GHz (NSM5)
Producent: UbiQuiti
Cena: 553,81 zł
(brutto
(netto
: 681,19 zł )
szt.
zobacz więcej
Ubiquiti - UbiQuiti U Fiber. Single-Mode Module. 10G. 2-Pack (UF-SM-10G) Ubiquiti - UbiQuiti U Fiber. Single-Mode Module. 10G. 2-Pack (UF-SM-10G)
Producent: UbiQuiti
Cena: 610,82 zł
(brutto
(netto
: 751,31 zł )
szt.
zobacz więcej
Ubiquiti - UbiQuiti U Fiber. Single-Mode Module. 1G. BiDi. 1- (UF-SM-1G-S) Ubiquiti - UbiQuiti U Fiber. Single-Mode Module. 1G. BiDi. 1- (UF-SM-1G-S)
Producent: UbiQuiti
Cena: 271,48 zł
(brutto
(netto
: 333,92 zł )
szt.
zobacz więcej
Ubiquiti - UbiQuiti UniFi AP AC High Density - 5-Pack (UAP-AC-HD-5) Ubiquiti - UbiQuiti UniFi AP AC High Density - 5-Pack (UAP-AC-HD-5)
Producent: UbiQuiti
Cena: 7 880,04 zł
(brutto
(netto
: 9 692,45 zł )
szt.
zobacz więcej
Ubiquiti - UbiQuiti UniFi UAP-AC-Mesh Pro (UAP-AC-M-PRO) Ubiquiti - UbiQuiti UniFi UAP-AC-Mesh Pro (UAP-AC-M-PRO)
Producent: UbiQuiti
Cena: 1 122,10 zł
(brutto
(netto
: 1 380,18 zł )
szt.
zobacz więcej
Ubiquiti - UbiQuiti UniFi Video Camera IR G3 Pro PoE Not Incl (UVC-G3-PRO) Ubiquiti - UbiQuiti UniFi Video Camera IR G3 Pro PoE Not Incl (UVC-G3-PRO)
Producent: UbiQuiti
Cena: 1 532,93 zł
(brutto
(netto
: 1 885,51 zł )
szt.
zobacz więcej
Ubiquiti compatible  POE-24-24W-G PoE injector (POE-24-24W-G-C) Ubiquiti compatible POE-24-24W-G PoE injector (POE-24-24W-G-C)
Producent: UbiQuiti
Cena: 216,02 zł
(brutto
(netto
: 265,71 zł )
szt.
zobacz więcej
Ubiquiti EdgeRouter 12 10x GB RJ45 2x SFP (ER-12) Ubiquiti EdgeRouter 12 10x GB RJ45 2x SFP (ER-12)
Producent: UbiQuiti
Cena: 1 411,67 zł
(brutto
(netto
: 1 736,36 zł )
szt.
zobacz więcej
Ubiquiti G3 Flex Indoor/Outdoor PoE Camera (UVC-G3-FLEX) Ubiquiti G3 Flex Indoor/Outdoor PoE Camera (UVC-G3-FLEX)
Producent: UbiQuiti
Cena: 513,09 zł
(brutto
(netto
: 631,10 zł )
szt.
zobacz więcej
Ubiquiti Unifi Cloud Key Gen2 Plus (UCK-G2-PLUS) Ubiquiti Unifi Cloud Key Gen2 Plus (UCK-G2-PLUS)
Producent: UbiQuiti
Cena: 1 201,73 zł
(brutto
(netto
: 1 478,13 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl