Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci

Ponad 30000 części IT

Promocje
Apple MacBook Pro 13'' M1 (MYD92ZE/A/R1/D1) 16GB/1TB
Apple MacBook Pro 13'' M1 (MYD92ZE/A/R1/D1) 16GB/1TB
9 699,00 zł 8 800,00 zł 7 885,37 zł 7 154,47 zł
szt.
Apple MacBook Pro 13'' M1 (MYD92ZE/A ) 16GB/512GB
Apple MacBook Pro 13'' M1 (MYD92ZE/A ) 16GB/512GB
8 699,00 zł 7 800,00 zł 7 072,36 zł 6 341,46 zł
szt.
Ubiquiti Ceiling Mount for UniFi FlexHD  (FLEXHD-CM-3) Ubiquiti Ceiling Mount for UniFi FlexHD (FLEXHD-CM-3)
Producent: UbiQuiti
Cena: 448,16 zł
(brutto
(netto
: 551,24 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Ubiquiti EdgeRouter 4-Port (ER-4) Ubiquiti EdgeRouter 4-Port (ER-4)
Producent: UbiQuiti
Cena: 1 099,17 zł
(brutto
(netto
: 1 351,98 zł )
szt.
zobacz więcej
Ubiquiti EdgeSwitch 16port 10G (ES-16-XG) Ubiquiti EdgeSwitch 16port 10G (ES-16-XG)
Producent: UbiQuiti
Cena: 3 000,74 zł
(brutto
(netto
: 3 690,91 zł )
szt.
zobacz więcej
Ubiquiti Ethernet Surge Protector Gen 2 (ETH-SP-G2) Ubiquiti Ethernet Surge Protector Gen 2 (ETH-SP-G2)
Producent: UbiQuiti
Cena: 228,50 zł
(brutto
(netto
: 281,06 zł )
szt.
zobacz więcej
Ubiquiti Nano Station MIMO 5 GHz (NSM5) Ubiquiti Nano Station MIMO 5 GHz (NSM5)
Producent: UbiQuiti
Cena: 567,93 zł
(brutto
(netto
: 698,55 zł )
szt.
zobacz więcej
Ubiquiti Networks UniFi Dream Machine Pro (UDM-PRO) Ubiquiti Networks UniFi Dream Machine Pro (UDM-PRO)
Producent: UbiQuiti
Cena: 2 017,55 zł
(brutto
(netto
: 2 481,59 zł )
szt.
zobacz więcej
Ubiquiti PoE Injector 48VDC 24W RocketTi UAP-P (POE-48-24W-G) Ubiquiti PoE Injector 48VDC 24W RocketTi UAP-P (POE-48-24W-G)
Producent: UbiQuiti
Cena: 243,28 zł
(brutto
(netto
: 299,24 zł )
szt.
zobacz więcej
Ubiquiti POE-24-24W-G PoE injector (POE-24-24W-G) Ubiquiti POE-24-24W-G PoE injector (POE-24-24W-G)
Producent: UbiQuiti
Cena: 234,63 zł
(brutto
(netto
: 288,60 zł )
szt.
zobacz więcej
Ubiquiti Switch PRO 24 L3 24x RJ45 2x SFP  (USW-PRO-24-EU) Ubiquiti Switch PRO 24 L3 24x RJ45 2x SFP (USW-PRO-24-EU)
Producent: UbiQuiti
Cena: 2 117,29 zł
(brutto
(netto
: 2 604,27 zł )
szt.
zobacz więcej
Ubiquiti U Fiber. Multi-Mode Module. 1G. 2-Pack (UF-MM-1G) Ubiquiti U Fiber. Multi-Mode Module. 1G. 2-Pack (UF-MM-1G)
Producent: UbiQuiti
Cena: 251,24 zł
(brutto
(netto
: 309,03 zł )
szt.
zobacz więcej
Ubiquiti U Fiber. Single-Mode Module. 1G. BiDi. 1- (UF-SM-1G-S) Ubiquiti U Fiber. Single-Mode Module. 1G. BiDi. 1- (UF-SM-1G-S)
Producent: UbiQuiti
Cena: 275,65 zł
(brutto
(netto
: 339,05 zł )
szt.
zobacz więcej
Ubiquiti UniFi AP AC High Density - 5-Pack (UAP-AC-HD-5) Ubiquiti UniFi AP AC High Density - 5-Pack (UAP-AC-HD-5)
Producent: UbiQuiti
Cena: 7 999,89 zł
(brutto
(netto
: 9 839,87 zł )
szt.
zobacz więcej
Ubiquiti UniFi Security Gateway PRO 4 Port (USG-PRO-4) Ubiquiti UniFi Security Gateway PRO 4 Port (USG-PRO-4)
Producent: UbiQuiti
Cena: 1 517,18 zł
(brutto
(netto
: 1 866,13 zł )
szt.
zobacz więcej
Ubiquiti UniFi UAP-AC-LR wireless access point 100 (UAP-AC-LR) Ubiquiti UniFi UAP-AC-LR wireless access point 100 (UAP-AC-LR)
Producent: UbiQuiti
Cena: 704,05 zł
(brutto
(netto
: 865,98 zł )
szt.
zobacz więcej
Ubiquiti UniFi UAP-AC-M Radio access point (UAP-AC-M) Ubiquiti UniFi UAP-AC-M Radio access point (UAP-AC-M)
Producent: UbiQuiti
Cena: 659,83 zł
(brutto
(netto
: 811,59 zł )
szt.
zobacz więcej
Ubiquiti UniFi USG - security appliance (USG) Ubiquiti UniFi USG - security appliance (USG)
Producent: UbiQuiti
Cena: 778,24 zł
(brutto
(netto
: 957,23 zł )
szt.
zobacz więcej
Ubiquiti Versatile mounting system for UAP-AC-PRO  (U-PRO-MP) Ubiquiti Versatile mounting system for UAP-AC-PRO (U-PRO-MP)
Producent: UbiQuiti
Cena: 214,97 zł
(brutto
(netto
: 264,41 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl