Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci

Ubiquiti Compact UniFi Wave2 AC AP  (UAP-nanoHD) Ubiquiti Compact UniFi Wave2 AC AP (UAP-nanoHD)
Producent: UbiQuiti
Cena: 1 062,27 zł
(brutto
(netto
: 1 306,59 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Ubiquiti EdgeRouter 6-Port w/PoE (ER-6P) Ubiquiti EdgeRouter 6-Port w/PoE (ER-6P)
Producent: UbiQuiti
Cena: 1 375,32 zł
(brutto
(netto
: 1 691,64 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Ubiquiti EdgeRouter X 6-Port PoE SFP (ER-X-SFP) Ubiquiti EdgeRouter X 6-Port PoE SFP (ER-X-SFP)
Producent: UbiQuiti
Cena: 517,22 zł
(brutto
(netto
: 636,18 zł )
szt.
zobacz więcej
Ubiquiti EdgeRouter X Gigabit 5 port (ER-X) Ubiquiti EdgeRouter X Gigabit 5 port (ER-X)
Producent: UbiQuiti
Cena: 418,87 zł
(brutto
(netto
: 515,21 zł )
szt.
zobacz więcej
Ubiquiti EdgeSwitch 16port 10G (ES-16-XG) Ubiquiti EdgeSwitch 16port 10G (ES-16-XG)
Producent: UbiQuiti
Cena: 2 982,78 zł
(brutto
(netto
: 3 668,82 zł )
szt.
zobacz więcej
Ubiquiti Ethernet Surge Protector Gen 2 (ETH-SP-G2) Ubiquiti Ethernet Surge Protector Gen 2 (ETH-SP-G2)
Producent: UbiQuiti
Cena: 227,17 zł
(brutto
(netto
: 279,42 zł )
szt.
zobacz więcej
Ubiquiti Gen2 UniFi Switch 48ports PoE+ Managed  (USW-PRO-48-POE) Ubiquiti Gen2 UniFi Switch 48ports PoE+ Managed (USW-PRO-48-POE)
Producent: UbiQuiti
Cena: 5 986,95 zł
(brutto
(netto
: 7 363,95 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Ubiquiti Networks UniFi Dream Machine (UDM) Ubiquiti Networks UniFi Dream Machine (UDM)
Producent: UbiQuiti
Cena: 1 574,86 zł
(brutto
(netto
: 1 937,08 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Ubiquiti Networks UniFi Dream Machine Pro (UDM-PRO) Ubiquiti Networks UniFi Dream Machine Pro (UDM-PRO)
Producent: UbiQuiti
Cena: 2 017,55 zł
(brutto
(netto
: 2 481,59 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Ubiquiti PoE Injector 48VDC 24W RocketTi UAP-P (POE-48-24W-G) Ubiquiti PoE Injector 48VDC 24W RocketTi UAP-P (POE-48-24W-G)
Producent: UbiQuiti
Cena: 241,82 zł
(brutto
(netto
: 297,44 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Ubiquiti POE-24-24W-G PoE injector (POE-24-24W-G) Ubiquiti POE-24-24W-G PoE injector (POE-24-24W-G)
Producent: UbiQuiti
Cena: 233,27 zł
(brutto
(netto
: 286,92 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Ubiquiti U Fiber. Single-Mode Module. 1G. BiDi. 1- (UF-SM-1G-S) Ubiquiti U Fiber. Single-Mode Module. 1G. BiDi. 1- (UF-SM-1G-S)
Producent: UbiQuiti
Cena: 273,97 zł
(brutto
(netto
: 336,98 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Ubiquiti UniFi AP AC High Density - 5-Pack (UAP-AC-HD-5) Ubiquiti UniFi AP AC High Density - 5-Pack (UAP-AC-HD-5)
Producent: UbiQuiti
Cena: 7 952,06 zł
(brutto
(netto
: 9 781,03 zł )
szt.
zobacz więcej
Ubiquiti UniFi AP long range - radio access point (UAP-AC-LR) Ubiquiti UniFi AP long range - radio access point (UAP-AC-LR)
Producent: UbiQuiti
Cena: 699,85 zł
(brutto
(netto
: 860,82 zł )
szt.
zobacz więcej
Ubiquiti UniFi AP-AC Lite - radio access point (UAP-AC-LITE) Ubiquiti UniFi AP-AC Lite - radio access point (UAP-AC-LITE)
Producent: UbiQuiti
Cena: 573,29 zł
(brutto
(netto
: 705,15 zł )
szt.
zobacz więcej
Ubiquiti UniFi AP-PRO - radio access point - 5pack (UAP-AC-PRO-5) Ubiquiti UniFi AP-PRO - radio access point - 5pack (UAP-AC-PRO-5)
Producent: UbiQuiti
Cena: 3 514,25 zł
(brutto
(netto
: 4 322,53 zł )
szt.
zobacz więcej
Ubiquiti UniFi AP-PRO - radio access point (UAP-AC-PRO) Ubiquiti UniFi AP-PRO - radio access point (UAP-AC-PRO)
Producent: UbiQuiti
Cena: 811,87 zł
(brutto
(netto
: 998,60 zł )
szt.
zobacz więcej
Ubiquiti Unifi Cloud Key Gen2 Plus (UCK-G2-PLUS) Ubiquiti Unifi Cloud Key Gen2 Plus (UCK-G2-PLUS)
Producent: UbiQuiti
Cena: 1 214,86 zł
(brutto
(netto
: 1 494,28 zł )
szt.
zobacz więcej
  • first
  • 1
  • |
  • 2
  • last
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl