Producenci

Ubiquiti - UbiQuiti Compact UniFi Wave2 AC AP  (UAP-nanoHD) Ubiquiti - UbiQuiti Compact UniFi Wave2 AC AP (UAP-nanoHD)
Producent: UbiQuiti
Cena: 932,00 zł
(brutto
(netto
: 1 146,36 zł )
szt.
zobacz więcej
Ubiquiti - UbiQuiti EdgeRouter 6-Port w/PoE (ER-6P) Ubiquiti - UbiQuiti EdgeRouter 6-Port w/PoE (ER-6P)
Producent: UbiQuiti
Cena: 1 240,38 zł
(brutto
(netto
: 1 525,67 zł )
szt.
zobacz więcej
Ubiquiti - UbiQuiti EdgeRouter X Gigabit 5 port (ER-X) Ubiquiti - UbiQuiti EdgeRouter X Gigabit 5 port (ER-X)
Producent: UbiQuiti
Cena: 385,48 zł
(brutto
(netto
: 474,14 zł )
szt.
zobacz więcej
Ubiquiti - UbiQuiti Fiber PoE Gen2 (F-POE-G2) Ubiquiti - UbiQuiti Fiber PoE Gen2 (F-POE-G2)
Producent: UbiQuiti
Cena: 276,26 zł
(brutto
(netto
: 339,80 zł )
szt.
zobacz więcej
Ubiquiti - UbiQuiti High Efficiency Dual-Band Directional Mes (UMA-D) Ubiquiti - UbiQuiti High Efficiency Dual-Band Directional Mes (UMA-D)
Producent: UbiQuiti
Cena: 570,51 zł
(brutto
(netto
: 701,73 zł )
szt.
zobacz więcej
Ubiquiti - UbiQuiti Nano Station MIMO 5 GHz (NSM5) Ubiquiti - UbiQuiti Nano Station MIMO 5 GHz (NSM5)
Producent: UbiQuiti
Cena: 524,25 zł
(brutto
(netto
: 644,83 zł )
szt.
zobacz więcej
Ubiquiti - UbiQuiti U Fiber. Single-Mode Module. 10G. 2-Pack (UF-SM-10G) Ubiquiti - UbiQuiti U Fiber. Single-Mode Module. 10G. 2-Pack (UF-SM-10G)
Producent: UbiQuiti
Cena: 570,51 zł
(brutto
(netto
: 701,73 zł )
szt.
zobacz więcej
Ubiquiti - UbiQuiti U Fiber. Single-Mode Module. 1G. BiDi. 1- (UF-SM-1G-S) Ubiquiti - UbiQuiti U Fiber. Single-Mode Module. 1G. BiDi. 1- (UF-SM-1G-S)
Producent: UbiQuiti
Cena: 256,98 zł
(brutto
(netto
: 316,09 zł )
szt.
zobacz więcej
Ubiquiti - UbiQuiti UniFi 1080p indoor/Outdoor IP Camera 5pz (UVC-G3-AF-5 ) Ubiquiti - UbiQuiti UniFi 1080p indoor/Outdoor IP Camera 5pz (UVC-G3-AF-5 )
Producent: UbiQuiti
Cena: 3 339,96 zł
(brutto
(netto
: 4 108,15 zł )
szt.
zobacz więcej
Ubiquiti - UbiQuiti UniFi AP AC High Density - 5-Pack (UAP-AC-HD-5) Ubiquiti - UbiQuiti UniFi AP AC High Density - 5-Pack (UAP-AC-HD-5)
Producent: UbiQuiti
Cena: 7 446,14 zł
(brutto
(netto
: 9 158,75 zł )
szt.
zobacz więcej
Ubiquiti - UbiQuiti Versatile mounting system for UAP-AC-PRO  (U-PRO-MP) Ubiquiti - UbiQuiti Versatile mounting system for UAP-AC-PRO (U-PRO-MP)
Producent: UbiQuiti
Cena: 197,02 zł
(brutto
(netto
: 242,34 zł )
szt.
zobacz więcej
Ubiquiti compatible  POE-24-24W-G PoE injector (POE-24-24W-G-C) Ubiquiti compatible POE-24-24W-G PoE injector (POE-24-24W-G-C)
Producent: UbiQuiti
Cena: 201,31 zł
(brutto
(netto
: 247,61 zł )
szt.
zobacz więcej
Ubiquiti EdgeRouter 12 10x GB RJ45 2x SFP (ER-12) Ubiquiti EdgeRouter 12 10x GB RJ45 2x SFP (ER-12)
Producent: UbiQuiti
Cena: 1 335,02 zł
(brutto
(netto
: 1 642,07 zł )
szt.
zobacz więcej
Ubiquiti EdgeSwitch 10X (ES-10X) Ubiquiti EdgeSwitch 10X (ES-10X)
Producent: UbiQuiti
Cena: 670,73 zł
(brutto
(netto
: 825,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Ubiquiti G3 Flex Indoor/Outdoor PoE Camera (UVC-G3-FLEX) Ubiquiti G3 Flex Indoor/Outdoor PoE Camera (UVC-G3-FLEX)
Producent: UbiQuiti
Cena: 485,71 zł
(brutto
(netto
: 597,42 zł )
szt.
zobacz więcej
Ubiquiti UniFi AP, AC PRO 5 Pa (UAP-AC-PRO-5) Ubiquiti UniFi AP, AC PRO 5 Pa (UAP-AC-PRO-5)
Producent: UbiQuiti
Cena: 3 079,10 zł
(brutto
(netto
: 3 787,29 zł )
szt.
zobacz więcej
Ubiquiti Unifi Cloud Key Gen2 (UCK-G2) Ubiquiti Unifi Cloud Key Gen2 (UCK-G2)
Producent: UbiQuiti
Cena: 1 103,33 zł
(brutto
(netto
: 1 357,09 zł )
szt.
zobacz więcej
Ubiquiti Unifi Cloud Key Gen2 Plus (UCK-G2-PLUS) Ubiquiti Unifi Cloud Key Gen2 Plus (UCK-G2-PLUS)
Producent: UbiQuiti
Cena: 1 137,59 zł
(brutto
(netto
: 1 399,24 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl