Producenci

Ubiquiti - UbiQuiti 5 GHz Variable Beam BaseStation Mid-Gain (AM-M-V5G-Ti) Ubiquiti - UbiQuiti 5 GHz Variable Beam BaseStation Mid-Gain (AM-M-V5G-Ti)
Producent: UbiQuiti
Cena: 740,19 zł
(brutto
(netto
: 910,43 zł )
szt.
zobacz więcej
Ubiquiti - UbiQuiti 802.3af Supported PoE Injector (U-POE-AF) Ubiquiti - UbiQuiti 802.3af Supported PoE Injector (U-POE-AF)
Producent: UbiQuiti
Cena: 197,72 zł
(brutto
(netto
: 243,20 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Ubiquiti - UbiQuiti airFiber 500+ Mbps Backhaul 2.4 GHz (AF-2X) Ubiquiti - UbiQuiti airFiber 500+ Mbps Backhaul 2.4 GHz (AF-2X)
Producent: UbiQuiti
Cena: 2 232,59 zł
(brutto
(netto
: 2 746,08 zł )
szt.
zobacz więcej
Ubiquiti - UbiQuiti airFiber, 1+ Gbps Backhaul, 5.7-6.2.4 GHz (AF-5U) Ubiquiti - UbiQuiti airFiber, 1+ Gbps Backhaul, 5.7-6.2.4 GHz (AF-5U)
Producent: UbiQuiti
Cena: 4 772,08 zł
(brutto
(netto
: 5 869,66 zł )
szt.
zobacz więcej
Ubiquiti - UbiQuiti EdgeRouter X 6-Port PoE SFP (ER-X-SFP) Ubiquiti - UbiQuiti EdgeRouter X 6-Port PoE SFP (ER-X-SFP)
Producent: UbiQuiti
Cena: 441,02 zł
(brutto
(netto
: 542,45 zł )
szt.
zobacz więcej
Ubiquiti - UbiQuiti High Efficiency Dual-Band Directional Mes (UMA-D) Ubiquiti - UbiQuiti High Efficiency Dual-Band Directional Mes (UMA-D)
Producent: UbiQuiti
Cena: 541,60 zł
(brutto
(netto
: 666,17 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Ubiquiti - UbiQuiti PoE Injector 48VDC 24W RocketTi UAP-P (POE-48-24W-G) Ubiquiti - UbiQuiti PoE Injector 48VDC 24W RocketTi UAP-P (POE-48-24W-G)
Producent: UbiQuiti
Cena: 227,81 zł
(brutto
(netto
: 280,21 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Ubiquiti - UbiQuiti U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack (UF-MM-1G) Ubiquiti - UbiQuiti U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack (UF-MM-1G)
Producent: UbiQuiti
Cena: 232,11 zł
(brutto
(netto
: 285,50 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Ubiquiti - UbiQuiti UniFi AP AC In Wall Pro (UAP-AC-IW-PRO) Ubiquiti - UbiQuiti UniFi AP AC In Wall Pro (UAP-AC-IW-PRO)
Producent: UbiQuiti
Cena: 824,43 zł
(brutto
(netto
: 1 014,05 zł )
szt.
zobacz więcej
Ubiquiti - UbiQuiti UniFi AP-PRO Radio Access Point (UAP-AC-PRO-E) Ubiquiti - UbiQuiti UniFi AP-PRO Radio Access Point (UAP-AC-PRO-E)
Producent: UbiQuiti
Cena: 631,86 zł
(brutto
(netto
: 777,19 zł )
szt.
zobacz więcej
Ubiquiti - UbiQuiti UniFi Switch 24-Port 500W (US-24-500W) Ubiquiti - UbiQuiti UniFi Switch 24-Port 500W (US-24-500W)
Producent: UbiQuiti
Cena: 2 521,44 zł
(brutto
(netto
: 3 101,37 zł )
szt.
zobacz więcej
Ubiquiti - UbiQuiti UniFi Switch 24-Port NON-PoE (US-24) Ubiquiti - UbiQuiti UniFi Switch 24-Port NON-PoE (US-24)
Producent: UbiQuiti
Cena: 1 035,06 zł
(brutto
(netto
: 1 273,12 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Ubiquiti - UbiQuiti UniFi USG - security appliance (USG) Ubiquiti - UbiQuiti UniFi USG - security appliance (USG)
Producent: UbiQuiti
Cena: 665,39 zł
(brutto
(netto
: 818,43 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Ubiquiti - UbiQuiti UVC G3 Indoor/Outdoor AF compatible PoE N (UVC-G3-AF) Ubiquiti - UbiQuiti UVC G3 Indoor/Outdoor AF compatible PoE N (UVC-G3-AF)
Producent: UbiQuiti
Cena: 680,01 zł
(brutto
(netto
: 836,41 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Ubiquiti - UbiQuiti UVC Micro G3 (UVC-G3-Micro) Ubiquiti - UbiQuiti UVC Micro G3 (UVC-G3-Micro)
Producent: UbiQuiti
Cena: 896,64 zł
(brutto
(netto
: 1 102,87 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl