Producenci

ATOP - Comp 1G SFP RJ45 T 100 m Cat5e Transceiver (J8177D-C) ATOP - Comp 1G SFP RJ45 T 100 m Cat5e Transceiver (J8177D-C)
Producent: ATOP
Cena: 293,93 zł
(brutto
(netto
: 361,54 zł )
szt.
zobacz więcej
ATOP - Comp Cisco QSFP to 4 SFP+ copper break-out cables (QSFP-4SFP10G-CU3M-C) ATOP - Comp Cisco QSFP to 4 SFP+ copper break-out cables (QSFP-4SFP10G-CU3M-C)
Producent: ATOP
Cena: 659,43 zł
(brutto
(netto
: 811,10 zł )
szt.
zobacz więcej
ATOP - Comp D-Link 1000BASE-T Copper SFP Transceiver (DGS-712-C) ATOP - Comp D-Link 1000BASE-T Copper SFP Transceiver (DGS-712-C)
Producent: ATOP
Cena: 287,54 zł
(brutto
(netto
: 353,68 zł )
szt.
zobacz więcej
ATOP - Comp D-Link 10GBASE-LR Transceiver DDM 10K (DEM-432XT-DD-C) ATOP - Comp D-Link 10GBASE-LR Transceiver DDM 10K (DEM-432XT-DD-C)
Producent: ATOP
Cena: 406,40 zł
(brutto
(netto
: 499,87 zł )
szt.
zobacz więcej
ATOP - Comp D-Link 10GBASE-LRM Multimode Fiber SFP+ (DEM-435XT-DD-C) ATOP - Comp D-Link 10GBASE-LRM Multimode Fiber SFP+ (DEM-435XT-DD-C)
Producent: ATOP
Cena: 659,43 zł
(brutto
(netto
: 811,10 zł )
szt.
zobacz więcej
ATOP - Comp D-Link 10GBASE-SR SFP+ Transceiver (with DDM) (DEM-431XT-DD-C) ATOP - Comp D-Link 10GBASE-SR SFP+ Transceiver (with DDM) (DEM-431XT-DD-C)
Producent: ATOP
Cena: 396,17 zł
(brutto
(netto
: 487,29 zł )
szt.
zobacz więcej
ATOP - Comp D-Link SFP+ LR 10G 1310nm 10KM (DEM-432XT-C) ATOP - Comp D-Link SFP+ LR 10G 1310nm 10KM (DEM-432XT-C)
Producent: ATOP
Cena: 338,66 zł
(brutto
(netto
: 416,55 zł )
szt.
zobacz więcej
ATOP - Comp Dell Transceiver SFP 1000BASE-SX 850nm (407-BBOR-C) ATOP - Comp Dell Transceiver SFP 1000BASE-SX 850nm (407-BBOR-C)
Producent: ATOP
Cena: 234,29 zł
(brutto
(netto
: 288,18 zł )
szt.
zobacz więcej
ATOP - Comp HPE FlexNetwork X240 40G QSFP+ to 4x10G SFP+ (JG330A-C) ATOP - Comp HPE FlexNetwork X240 40G QSFP+ to 4x10G SFP+ (JG330A-C)
Producent: ATOP
Cena: 536,75 zł
(brutto
(netto
: 660,20 zł )
szt.
zobacz więcej
ATOP - Comp Huawei SFP 1G LH 1310nm 20KM  (02315200-C) ATOP - Comp Huawei SFP 1G LH 1310nm 20KM (02315200-C)
Producent: ATOP
Cena: 415,34 zł
(brutto
(netto
: 510,87 zł )
szt.
zobacz więcej
ATOP - Comp NETGEAR SFP SX 1G 850nm 550m (AGM731F-C) ATOP - Comp NETGEAR SFP SX 1G 850nm 550m (AGM731F-C)
Producent: ATOP
Cena: 234,29 zł
(brutto
(netto
: 288,18 zł )
szt.
zobacz więcej
ATOP - Comp Zyxel 1000Base-TX tranciever (SFP-1000T-C) ATOP - Comp Zyxel 1000Base-TX tranciever (SFP-1000T-C)
Producent: ATOP
Cena: 332,27 zł
(brutto
(netto
: 408,69 zł )
szt.
zobacz więcej
ATOP - Comp Zyxel SFP+ 10G LR Tranciever (SFP10G-LR-C) ATOP - Comp Zyxel SFP+ 10G LR Tranciever (SFP10G-LR-C)
Producent: ATOP
Cena: 338,66 zł
(brutto
(netto
: 416,55 zł )
szt.
zobacz więcej
ATOP - Compatible  X140 40G QSFP+ LC LR4L 2km SM (JL286A-C) ATOP - Compatible X140 40G QSFP+ LC LR4L 2km SM (JL286A-C)
Producent: ATOP
Cena: 2 549,62 zł
(brutto
(netto
: 3 136,03 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
ATOP - Compatible 1000Base-LX 1310mm Single Mode LC (GLC-LX-SM-RGD-C) ATOP - Compatible 1000Base-LX 1310mm Single Mode LC (GLC-LX-SM-RGD-C)
Producent: ATOP
Cena: 261,98 zł
(brutto
(netto
: 322,24 zł )
szt.
zobacz więcej
ATOP - Compatible 10GBASE-LR SFP Module (MA-SFP-10GB-LR-C) ATOP - Compatible 10GBASE-LR SFP Module (MA-SFP-10GB-LR-C)
Producent: ATOP
Cena: 444,73 zł
(brutto
(netto
: 547,02 zł )
szt.
zobacz więcej
ATOP - Compatible 10GBASE-LR SFP Module (SFP-10G-LR-C) ATOP - Compatible 10GBASE-LR SFP Module (SFP-10G-LR-C)
Producent: ATOP
Cena: 444,73 zł
(brutto
(netto
: 547,02 zł )
szt.
zobacz więcej
ATOP - Compatible 10GBASE-LR SFP Module (SFP-10G-LR-S-C) ATOP - Compatible 10GBASE-LR SFP Module (SFP-10G-LR-S-C)
Producent: ATOP
Cena: 444,73 zł
(brutto
(netto
: 547,02 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl