Producenci

3RD Party - 1000BASE-LX, 1310nm,FP, SM, 20 (SFP-1G-1310-15) 3RD Party - 1000BASE-LX, 1310nm,FP, SM, 20 (SFP-1G-1310-15)
Cena: 211,96 zł
(brutto
(netto
: 260,71 zł )
szt.
zobacz więcej
3RD Party - 1000BASE-LX, 1310nm,FP, SM, 20 (SFP-1G-1310-15) 3RD Party - 1000BASE-LX, 1310nm,FP, SM, 20 (SFP-1G-1310-15)
Cena: 211,96 zł
(brutto
(netto
: 260,71 zł )
szt.
zobacz więcej
3RD Party - 1000BASE-SX, 850nm,VCSEL, MM, (SFP-1G-850-8) 3RD Party - 1000BASE-SX, 850nm,VCSEL, MM, (SFP-1G-850-8)
Cena: 259,54 zł
(brutto
(netto
: 319,24 zł )
szt.
zobacz więcej
3RD Party - 1000BASE-SX, 850nm,VCSEL, MM, (SFP-1G-850-8) 3RD Party - 1000BASE-SX, 850nm,VCSEL, MM, (SFP-1G-850-8)
Cena: 237,91 zł
(brutto
(netto
: 292,63 zł )
szt.
zobacz więcej
3RD Party - 10GBASE-LR, 1310nm DFB, SM, 10 (SFP-10G-1310-15) 3RD Party - 10GBASE-LR, 1310nm DFB, SM, 10 (SFP-10G-1310-15)
Cena: 203,31 zł
(brutto
(netto
: 250,07 zł )
szt.
zobacz więcej
3RD Party - 10GBASE-LR, 1310nm DFB, SM, 10 (SFP-10G-1310-15) 3RD Party - 10GBASE-LR, 1310nm DFB, SM, 10 (SFP-10G-1310-15)
Cena: 203,31 zł
(brutto
(netto
: 250,07 zł )
szt.
zobacz więcej
3RD Party - SFP-10/100/1000-T (SFP-10/100/1000-T) 3RD Party - SFP-10/100/1000-T (SFP-10/100/1000-T)
Cena: 194,66 zł
(brutto
(netto
: 239,43 zł )
szt.
zobacz więcej
3RD Party - SFP-10/100/1000-T (SFP-10/100/1000-T) 3RD Party - SFP-10/100/1000-T (SFP-10/100/1000-T)
Cena: 194,66 zł
(brutto
(netto
: 239,43 zł )
szt.
zobacz więcej
3RD Party - SFP-2BD-1413-13 (SFP-2BD-1413-13) 3RD Party - SFP-2BD-1413-13 (SFP-2BD-1413-13)
Cena: 211,96 zł
(brutto
(netto
: 260,71 zł )
szt.
zobacz więcej
3RD Party - SFP-8G-25km-ELW-BP (SFP-8G-25km-ELW-BP) 3RD Party - SFP-8G-25km-ELW-BP (SFP-8G-25km-ELW-BP)
Cena: 211,96 zł
(brutto
(netto
: 260,71 zł )
szt.
zobacz więcej
3RD Party - SFP-8G-FC-1310 (SFP-8G-FC-1310) 3RD Party - SFP-8G-FC-1310 (SFP-8G-FC-1310)
Cena: 211,96 zł
(brutto
(netto
: 260,71 zł )
szt.
zobacz więcej
3RD Party - SFP-BD-1413-14-S (SFP-BD-1413-14-S) 3RD Party - SFP-BD-1413-14-S (SFP-BD-1413-14-S)
Cena: 356,87 zł
(brutto
(netto
: 438,95 zł )
szt.
zobacz więcej
Arista - SFP-10G-SRL (SFP-10G-SRL) Arista - SFP-10G-SRL (SFP-10G-SRL)
Producent: Arista
Cena: 259,54 zł
(brutto
(netto
: 319,24 zł )
szt.
zobacz więcej
ATOP - Comp 1G SFP RJ45 T 100 m Cat5e Transceiver (J8177D-C) ATOP - Comp 1G SFP RJ45 T 100 m Cat5e Transceiver (J8177D-C)
Producent: ATOP
Cena: 297,37 zł
(brutto
(netto
: 365,76 zł )
szt.
zobacz więcej
ATOP - Comp Cisco QSFP to 4 SFP+ copper break-out cables (QSFP-4SFP10G-CU3M-C) ATOP - Comp Cisco QSFP to 4 SFP+ copper break-out cables (QSFP-4SFP10G-CU3M-C)
Producent: ATOP
Cena: 667,14 zł
(brutto
(netto
: 820,58 zł )
szt.
zobacz więcej
ATOP - Comp D-Link 1000BASE-T Copper SFP Transceiver (DGS-712-C) ATOP - Comp D-Link 1000BASE-T Copper SFP Transceiver (DGS-712-C)
Producent: ATOP
Cena: 290,90 zł
(brutto
(netto
: 357,81 zł )
szt.
zobacz więcej
ATOP - Comp D-Link 10GBASE-LR Transceiver DDM 10K (DEM-432XT-DD-C) ATOP - Comp D-Link 10GBASE-LR Transceiver DDM 10K (DEM-432XT-DD-C)
Producent: ATOP
Cena: 411,15 zł
(brutto
(netto
: 505,71 zł )
szt.
zobacz więcej
ATOP - Comp D-Link 10GBASE-LRM Multimode Fiber SFP+ (DEM-435XT-DD-C) ATOP - Comp D-Link 10GBASE-LRM Multimode Fiber SFP+ (DEM-435XT-DD-C)
Producent: ATOP
Cena: 667,14 zł
(brutto
(netto
: 820,58 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl