Producenci

Ponad 30000 części IT

Transceivery

  • first
  • 1
  • |
  • 2
  • |
  • 3
  • |
  • 4
  • |
  • 5
  • |
  • ...
  • |
  • 9
  • last
Cisco - CISCO ORIGINAL 10GBASESR MODULE (SFP-10G-SR) Cisco - CISCO ORIGINAL 10GBASESR MODULE (SFP-10G-SR)
Producent: Cisco
Cena: 991,61 zł
(brutto
(netto
: 1 219,68 zł )
szt.
zobacz więcej
Cisco RF  10GBASE-SR SFP Module (SFP-10G-SR-RF) Cisco RF 10GBASE-SR SFP Module (SFP-10G-SR-RF)
Producent: Cisco
Cena: 991,61 zł
(brutto
(netto
: 1 219,68 zł )
szt.
zobacz więcej
Cisco RF 1000BASE-SX SFP xcver module. MMF (GLC-SX-MMD-RF) Cisco RF 1000BASE-SX SFP xcver module. MMF (GLC-SX-MMD-RF)
Producent: Cisco
Cena: 986,96 zł
(brutto
(netto
: 1 213,96 zł )
szt.
zobacz więcej
Cisco RF 1000BASE-SX SFP xcver module. MMF (GLC-SX-MMD) Cisco RF 1000BASE-SX SFP xcver module. MMF (GLC-SX-MMD)
Producent: Cisco
Cena: 1 040,67 zł
(brutto
(netto
: 1 280,02 zł )
szt.
zobacz więcej
DELL - Dell Networking Transceiver SFP 1000BASE-LX (407-BBOO) DELL - Dell Networking Transceiver SFP 1000BASE-LX (407-BBOO)
Producent: Dell
Cena: 976,17 zł
(brutto
(netto
: 1 200,69 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
DELL - Dell Networking Transceiver SFP 1000BASE-SX conn.. (407-BBOR) DELL - Dell Networking Transceiver SFP 1000BASE-SX conn.. (407-BBOR)
Producent: Dell
Cena: 578,02 zł
(brutto
(netto
: 710,97 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Garbot Huawei SFP 1G LH 1310nm 10KM (02315200-C) Garbot Huawei SFP 1G LH 1310nm 10KM (02315200-C)
Cena: 469,87 zł
(brutto
(netto
: 577,94 zł )
szt.
zobacz więcej
Garbot Huawei SFP+10G SR Multimode Module 850nm (02318169-C) Garbot Huawei SFP+10G SR Multimode Module 850nm (02318169-C)
Cena: 450,59 zł
(brutto
(netto
: 554,23 zł )
szt.
zobacz więcej
Garbot Huawei SFP+10G SR Multimode Module 850nm (OMXD30000-C) Garbot Huawei SFP+10G SR Multimode Module 850nm (OMXD30000-C)
Cena: 450,59 zł
(brutto
(netto
: 554,23 zł )
szt.
zobacz więcej
Garbot X130 10G SFP+ LC SR Transceiver (JD092B-C) Garbot X130 10G SFP+ LC SR Transceiver (JD092B-C)
Cena: 576,82 zł
(brutto
(netto
: 709,49 zł )
szt.
zobacz więcej
HP Enterprise - Aruba SFP+ Transceiver Module (J9150D) HP Enterprise - Aruba SFP+ Transceiver Module (J9150D)
Producent: HP Enterprise
Cena: 827,17 zł
(brutto
(netto
: 1 017,42 zł )
szt.
zobacz więcej
HP Enterprise - HP BL cCl 10GB SR SFF + (455885-001) HP Enterprise - HP BL cCl 10GB SR SFF + (455885-001)
Producent: HP Enterprise
Cena: 693,56 zł
(brutto
(netto
: 853,08 zł )
szt.
zobacz więcej
HP Enterprise - HPE 10GbE SR SFP+ Transceiver (SFP) (456096-001) HP Enterprise - HPE 10GbE SR SFP+ Transceiver (SFP) (456096-001)
Producent: HP Enterprise
Cena: 693,56 zł
(brutto
(netto
: 853,08 zł )
szt.
zobacz więcej
HP Enterprise - HPE Procurve 10-GbE SFP+ 1m Cable (J9150-69101) HP Enterprise - HPE Procurve 10-GbE SFP+ 1m Cable (J9150-69101)
Producent: HP Enterprise
Cena: 827,17 zł
(brutto
(netto
: 1 017,42 zł )
szt.
zobacz więcej
HP Enterprise - HPE Procurve X130 10G SFP+ LC SR Transceiver (JD092B) HP Enterprise - HPE Procurve X130 10G SFP+ LC SR Transceiver (JD092B)
Producent: HP Enterprise
Cena: 468,16 zł
(brutto
(netto
: 575,84 zł )
szt.
zobacz więcej
HP Enterprise - HPE Procurve X132 10G SFP+ LC SR Transceiver (1990-3882) HP Enterprise - HPE Procurve X132 10G SFP+ LC SR Transceiver (1990-3882)
Producent: HP Enterprise
Cena: 827,17 zł
(brutto
(netto
: 1 017,42 zł )
szt.
zobacz więcej
  • first
  • 1
  • |
  • 2
  • |
  • 3
  • |
  • 4
  • |
  • 5
  • |
  • ...
  • |
  • 9
  • last
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl