Producenci

ATOP - Compatible 1000Base-LX 1310mm Single Mode LC (GLC-LX-SM-RGD-C) ATOP - Compatible 1000Base-LX 1310mm Single Mode LC (GLC-LX-SM-RGD-C)
Producent: ATOP
Cena: 136,59 zł
(brutto
(netto
: 168,00 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
ATOP - Compatible 1000BASE-LX SFP transceiver  (331-5309-C) ATOP - Compatible 1000BASE-LX SFP transceiver (331-5309-C)
Producent: ATOP
Cena: 308,13 zł
(brutto
(netto
: 379,00 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
ATOP - Compatible 1000BASE-LX SFP transceiver  (407-BBOO-C) ATOP - Compatible 1000BASE-LX SFP transceiver (407-BBOO-C)
Producent: ATOP
Cena: 308,13 zł
(brutto
(netto
: 379,00 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
ATOP - Compatible 1000BASE-LX SFP transceiver  (VYW04-C) ATOP - Compatible 1000BASE-LX SFP transceiver (VYW04-C)
Producent: ATOP
Cena: 308,13 zł
(brutto
(netto
: 379,00 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
ATOP - Compatible 1000BASE-SX SFP transceiver module MMF (GLC-SX-MMD-C) ATOP - Compatible 1000BASE-SX SFP transceiver module MMF (GLC-SX-MMD-C)
Producent: ATOP
Cena: 68,29 zł
(brutto
(netto
: 84,00 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
ATOP - Compatible 1000BASE-SX SFP transceiver module MMF (MA-SFP-1GB-SX-C) ATOP - Compatible 1000BASE-SX SFP transceiver module MMF (MA-SFP-1GB-SX-C)
Producent: ATOP
Cena: 68,29 zł
(brutto
(netto
: 84,00 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
ATOP - Compatible 1000BASE-T SFP Module - 1 x 1000Base-T (SFP-1G-T-C) ATOP - Compatible 1000BASE-T SFP Module - 1 x 1000Base-T (SFP-1G-T-C)
Producent: ATOP
Cena: 153,66 zł
(brutto
(netto
: 189,00 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
ATOP - Compatible 1000BASE-ZX SFP Transceiver Module (GLC-ZX-SMD-C) ATOP - Compatible 1000BASE-ZX SFP Transceiver Module (GLC-ZX-SMD-C)
Producent: ATOP
Cena: 342,28 zł
(brutto
(netto
: 421,00 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
ATOP - Compatible 1000Mbps Multi-Mode Rugged SFP (GLC-SX-MM-RGD-C) ATOP - Compatible 1000Mbps Multi-Mode Rugged SFP (GLC-SX-MM-RGD-C)
Producent: ATOP
Cena: 193,50 zł
(brutto
(netto
: 238,00 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
ATOP - Compatible 10GBASE-ER SFP Module (SFP-10G-ER-C) ATOP - Compatible 10GBASE-ER SFP Module (SFP-10G-ER-C)
Producent: ATOP
Cena: 1 914,63 zł
(brutto
(netto
: 2 355,00 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
ATOP - Compatible 10GBASE-LR SFP Module (MA-SFP-10GB-LR-C) ATOP - Compatible 10GBASE-LR SFP Module (MA-SFP-10GB-LR-C)
Producent: ATOP
Cena: 330,89 zł
(brutto
(netto
: 407,00 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
ATOP - Compatible 10GBASE-LR SFP Module (SFP-10G-LR-C) ATOP - Compatible 10GBASE-LR SFP Module (SFP-10G-LR-C)
Producent: ATOP
Cena: 330,89 zł
(brutto
(netto
: 407,00 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
ATOP - Compatible 10GBASE-SR SFP Module (MA-SFP-10GB-SR-C) ATOP - Compatible 10GBASE-SR SFP Module (MA-SFP-10GB-SR-C)
Producent: ATOP
Cena: 187,80 zł
(brutto
(netto
: 231,00 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
ATOP - Compatible 10GBASE-SR SFP Module (SFP-10G-SR-C) ATOP - Compatible 10GBASE-SR SFP Module (SFP-10G-SR-C)
Producent: ATOP
Cena: 187,80 zł
(brutto
(netto
: 231,00 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
ATOP - Compatible 10GBASE-SR SFP Module Extended Temperat (SFP-10G-SR-X-C) ATOP - Compatible 10GBASE-SR SFP Module Extended Temperat (SFP-10G-SR-X-C)
Producent: ATOP
Cena: 382,11 zł
(brutto
(netto
: 470,00 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
ATOP - Compatible SFP 1.25Gb/s 1310nm  40km LC SM DDMI (GLC-EX-SMD-C) ATOP - Compatible SFP 1.25Gb/s 1310nm 40km LC SM DDMI (GLC-EX-SMD-C)
Producent: ATOP
Cena: 382,11 zł
(brutto
(netto
: 470,00 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
ATOP - Compatible SFP 1.25Gb/s 1310nm 20km LC SM SMB (MGBLX1-C) ATOP - Compatible SFP 1.25Gb/s 1310nm 20km LC SM SMB (MGBLX1-C)
Producent: ATOP
Cena: 136,59 zł
(brutto
(netto
: 168,00 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
ATOP - Compatible SFP 1.25Gb/s 1310nm 40km LC SM DDMI (JD061A-C) ATOP - Compatible SFP 1.25Gb/s 1310nm 40km LC SM DDMI (JD061A-C)
Producent: ATOP
Cena: 382,11 zł
(brutto
(netto
: 470,00 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl