Producenci

AFF8060 NetApp Filer (AFF8060) AFF8060 NetApp Filer (AFF8060)
Producent: NetApp
Cena: 72 312,33 zł
(brutto
(netto
: 88 944,17 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
E2724 NetApp System (E2724) E2724 NetApp System (E2724)
Producent: NetApp
Cena: 27 128,43 zł
(brutto
(netto
: 33 367,97 zł )
szt.
zobacz więcej
FAS270C, NetApp (FAS270C) FAS270C, NetApp (FAS270C)
Producent: NetApp
Cena: 5 395,54 zł
(brutto
(netto
: 6 636,52 zł )
szt.
zobacz więcej
NetApp - 1 GB DIMM FAS3020 (X3185A) NetApp - 1 GB DIMM FAS3020 (X3185A)
Producent: NetApp
Cena: 0,00 zł
(brutto
(netto
: 0,00 zł )
szt.
zobacz więcej
NetApp - 10GB SFP+ Short Range (PLRXPL-SC-S43-42B) NetApp - 10GB SFP+ Short Range (PLRXPL-SC-S43-42B)
Producent: NetApp
Cena: 0,00 zł
(brutto
(netto
: 0,00 zł )
szt.
zobacz więcej
NetApp - 10GbE,Fi,PCI_X (X1005A) NetApp - 10GbE,Fi,PCI_X (X1005A)
Producent: NetApp
Cena: 2 109,99 zł
(brutto
(netto
: 2 595,29 zł )
szt.
zobacz więcej
NetApp - 16Gb SFP+ SR (X6602A-R6) NetApp - 16Gb SFP+ SR (X6602A-R6)
Producent: NetApp
Cena: 1 959,28 zł
(brutto
(netto
: 2 409,91 zł )
szt.
zobacz więcej
NetApp - 1GB Dimm. System Memory (X3280) NetApp - 1GB Dimm. System Memory (X3280)
Producent: NetApp
Cena: 0,00 zł
(brutto
(netto
: 0,00 zł )
szt.
zobacz więcej
NetApp - 2 m cable LC/LC v2GHz (X6553) NetApp - 2 m cable LC/LC v2GHz (X6553)
Producent: NetApp
Cena: 419,85 zł
(brutto
(netto
: 516,41 zł )
szt.
zobacz więcej
NetApp - 2 port 10GB NIC PCIe Card (X1117A-R5) NetApp - 2 port 10GB NIC PCIe Card (X1117A-R5)
Producent: NetApp
Cena: 2 109,99 zł
(brutto
(netto
: 2 595,29 zł )
szt.
zobacz więcej
NetApp - 2 port 10GB NIC PCIe Card (X1117A-R6) NetApp - 2 port 10GB NIC PCIe Card (X1117A-R6)
Producent: NetApp
Cena: 2 109,99 zł
(brutto
(netto
: 2 595,29 zł )
szt.
zobacz więcej
NetApp - 2 Port 16/8/4 Gbps (X1928A-R6) NetApp - 2 Port 16/8/4 Gbps (X1928A-R6)
Producent: NetApp
Cena: 5 094,11 zł
(brutto
(netto
: 6 265,76 zł )
szt.
zobacz więcej
NetApp - 2_PORT FCP TARGET 4GB PCIE (X1128A-R6) NetApp - 2_PORT FCP TARGET 4GB PCIE (X1128A-R6)
Producent: NetApp
Cena: 0,00 zł
(brutto
(netto
: 0,00 zł )
szt.
zobacz więcej
NetApp - 2_PORT FCP TARGET 8GB PCIE (X1131A-R6) NetApp - 2_PORT FCP TARGET 8GB PCIE (X1131A-R6)
Producent: NetApp
Cena: 3 014,27 zł
(brutto
(netto
: 3 707,55 zł )
szt.
zobacz więcej
NetApp - 220V PSU for FAS6070/6080 (X732) NetApp - 220V PSU for FAS6070/6080 (X732)
Producent: NetApp
Cena: 736,34 zł
(brutto
(netto
: 905,70 zł )
szt.
zobacz więcej
NetApp - 2GB DDR Memory DIMM. PC2_5300P (X3187) NetApp - 2GB DDR Memory DIMM. PC2_5300P (X3187)
Producent: NetApp
Cena: 581,33 zł
(brutto
(netto
: 715,03 zł )
szt.
zobacz więcej
NetApp - 300W PS for F87 (X723) NetApp - 300W PS for F87 (X723)
Producent: NetApp
Cena: 1 507,14 zł
(brutto
(netto
: 1 853,78 zł )
szt.
zobacz więcej
NetApp - 600GB 10K 64MB SAS 6Gb/s 2.5 (47777-02) NetApp - 600GB 10K 64MB SAS 6Gb/s 2.5 (47777-02)
Producent: NetApp
Cena: 1 778,42 zł
(brutto
(netto
: 2 187,46 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl