Producenci

NetApp - 10GB SFP+ Short Range (PLRXPL-SC-S43-42B) NetApp - 10GB SFP+ Short Range (PLRXPL-SC-S43-42B)
Producent: NetApp
Cena: 0,00 zł
(brutto
(netto
: 0,00 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
NetApp - 10GbE,Fi,PCI_X (X1005A) NetApp - 10GbE,Fi,PCI_X (X1005A)
Producent: NetApp
Cena: 2 182,11 zł
(brutto
(netto
: 2 684,00 zł )
szt.
zobacz więcej
NetApp - 16Gb SFP+ SR (X6602A-R6) NetApp - 16Gb SFP+ SR (X6602A-R6)
Producent: NetApp
Cena: 2 026,02 zł
(brutto
(netto
: 2 492,00 zł )
szt.
zobacz więcej
NetApp - 2 m kabel LC/LC v2GHz (X6553) NetApp - 2 m kabel LC/LC v2GHz (X6553)
Producent: NetApp
Cena: 373,98 zł
(brutto
(netto
: 460,00 zł )
szt.
zobacz więcej
NetApp - 2 port 10GB NIC PCIe Karta (X1117A-R5) NetApp - 2 port 10GB NIC PCIe Karta (X1117A-R5)
Producent: NetApp
Cena: 2 182,11 zł
(brutto
(netto
: 2 684,00 zł )
szt.
zobacz więcej
NetApp - 2 port 10GB NIC PCIe Karta (X1117A-R6) NetApp - 2 port 10GB NIC PCIe Karta (X1117A-R6)
Producent: NetApp
Cena: 2 182,11 zł
(brutto
(netto
: 2 684,00 zł )
szt.
zobacz więcej
NetApp - 2 Port 16/8/4 Gbps (X1928A-R6) NetApp - 2 Port 16/8/4 Gbps (X1928A-R6)
Producent: NetApp
Cena: 5 267,48 zł
(brutto
(netto
: 6 479,00 zł )
szt.
zobacz więcej
NetApp - 2_PORT FCP TARGET 8GB PCIE (X1131A-R6) NetApp - 2_PORT FCP TARGET 8GB PCIE (X1131A-R6)
Producent: NetApp
Cena: 3 117,07 zł
(brutto
(netto
: 3 834,00 zł )
szt.
zobacz więcej
NetApp - 2-portowy FCP Adapter (X1028A) NetApp - 2-portowy FCP Adapter (X1028A)
Producent: NetApp
Cena: 1 869,92 zł
(brutto
(netto
: 2 300,00 zł )
szt.
zobacz więcej
NetApp - 220V Zasilacz (PSU - Power Supply Unit) do FAS6070/6080 (X732) NetApp - 220V Zasilacz (PSU - Power Supply Unit) do FAS6070/6080 (X732)
Producent: NetApp
Cena: 789,43 zł
(brutto
(netto
: 971,00 zł )
szt.
zobacz więcej
NetApp - 2GB DDR Memory DIMM. PC2_5300P (X3187) NetApp - 2GB DDR Memory DIMM. PC2_5300P (X3187)
Producent: NetApp
Cena: 623,58 zł
(brutto
(netto
: 767,00 zł )
szt.
zobacz więcej
NetApp - 300W PS do F87 (X723) NetApp - 300W PS do F87 (X723)
Producent: NetApp
Cena: 1 558,54 zł
(brutto
(netto
: 1 917,00 zł )
szt.
zobacz więcej
NetApp - ADPT 2_Pt Unified Target Cu 10 (X1140A-R6) NetApp - ADPT 2_Pt Unified Target Cu 10 (X1140A-R6)
Producent: NetApp
Cena: 0,00 zł
(brutto
(netto
: 0,00 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
NetApp - ADPT 2-portowy Unified Target 10G (X1139A-R6) NetApp - ADPT 2-portowy Unified Target 10G (X1139A-R6)
Producent: NetApp
Cena: 1 869,92 zł
(brutto
(netto
: 2 300,00 zł )
szt.
zobacz więcej
NetApp - ADPT 4-Pt FC 8Gb Target-Init P (X1132A-R6) NetApp - ADPT 4-Pt FC 8Gb Target-Init P (X1132A-R6)
Producent: NetApp
Cena: 4 021,14 zł
(brutto
(netto
: 4 946,00 zł )
szt.
zobacz więcej
NetApp - ADPT Qlogic QLE8152 2-Port 10G (X1111A-R6) NetApp - ADPT Qlogic QLE8152 2-Port 10G (X1111A-R6)
Producent: NetApp
Cena: 1 558,54 zł
(brutto
(netto
: 1 917,00 zł )
szt.
zobacz więcej
NetApp - Bateria do FAS270 (X3123) NetApp - Bateria do FAS270 (X3123)
Producent: NetApp
Cena: 1 039,02 zł
(brutto
(netto
: 1 278,00 zł )
szt.
zobacz więcej
NetApp - Bateria, FAS2240, NVMEM, R6 (X3117A-R6) NetApp - Bateria, FAS2240, NVMEM, R6 (X3117A-R6)
Producent: NetApp
Cena: 0,00 zł
(brutto
(netto
: 0,00 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl