Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci

0 6m 12 Gb SAS Cable mSAS HD to mSAS HD 0 6m 12 Gb SAS Cable mSAS HD to mSAS HD
Producent: Lenovo
Cena: 743,02 zł
(brutto
(netto
: 913,91 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
1 2TB 10K 6Gbps SAS 2 5in G2HS HDD 1 2TB 10K 6Gbps SAS 2 5in G2HS HDD
Producent: Lenovo
Cena: 1 579,59 zł
(brutto
(netto
: 1 942,90 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
1 5m 12 Gb SAS Cable mSAS HD to mSAS HD 1 5m 12 Gb SAS Cable mSAS HD to mSAS HD
Producent: Lenovo
Cena: 1 100,76 zł
(brutto
(netto
: 1 353,93 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
1 92TB 1DWD 2 5 in SAS SSD 1 92TB 1DWD 2 5 in SAS SSD
Producent: Lenovo
Cena: 9 631,65 zł
(brutto
(netto
: 11 846,93 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
10Gb Interposer Card for BladeCenter HS23 10Gb Interposer Card for BladeCenter HS23
Producent: Lenovo
Cena: 412,79 zł
(brutto
(netto
: 507,73 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
13 0 m LC LC Fibre Cable 13 0 m LC LC Fibre Cable
Producent: Lenovo
Cena: 445,80 zł
(brutto
(netto
: 548,34 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
1400W HE Redundant Power Supply 1400W HE Redundant Power Supply
Producent: Lenovo
Cena: 968,67 zł
(brutto
(netto
: 1 191,46 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
1400W HE Redundant Power Supply for altitudes up to 5000 meters 1400W HE Redundant Power Supply for altitudes up to 5000 meters
Producent: Lenovo
Cena: 743,02 zł
(brutto
(netto
: 913,91 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
1m Passive DAC SFP Cable 1m Passive DAC SFP Cable
Producent: Lenovo
Cena: 412,79 zł
(brutto
(netto
: 507,73 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
1m Passive DAC SFP Cable 1m Passive DAC SFP Cable
Producent: Lenovo
Cena: 412,79 zł
(brutto
(netto
: 507,73 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
1TB 7 2K 6Gbps NL SAS 2 5in SFF HS HDD 1TB 7 2K 6Gbps NL SAS 2 5in SFF HS HDD
Producent: Lenovo
Cena: 1 464,01 zł
(brutto
(netto
: 1 800,73 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
2 8m 10A 100-250V C13 to IEC 320-C14 Rack Power Cable 2 8m 10A 100-250V C13 to IEC 320-C14 Rack Power Cable
Producent: Lenovo
Cena: 412,79 zł
(brutto
(netto
: 507,73 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
2 8m 13A 100-250V C13 to C14 Jumper Cord 2 8m 13A 100-250V C13 to C14 Jumper Cord
Producent: Lenovo
Cena: 412,79 zł
(brutto
(netto
: 507,73 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
2 m Mini-SAS Mini-SAS 1x Cabe host SFF-8088 to target SFF-8088 2 m Mini-SAS Mini-SAS 1x Cabe host SFF-8088 to target SFF-8088
Producent: Lenovo
Cena: 426,54 zł
(brutto
(netto
: 524,65 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
2 m Mini-SAS Mini-SAS 1x Cable 2 m Mini-SAS Mini-SAS 1x Cable
Producent: Lenovo
Cena: 426,54 zł
(brutto
(netto
: 524,65 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
2000W PSU - Artesyn D2 Enclosure 2000W PSU - Artesyn D2 Enclosure
Producent: Lenovo
Cena: 1 100,76 zł
(brutto
(netto
: 1 353,93 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
240GB SATA 1 8in MLC Enterprise Value SSD 240GB SATA 1 8in MLC Enterprise Value SSD
Producent: Lenovo
Cena: 741,18 zł
(brutto
(netto
: 911,65 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
300 GB 15 000 rpm 6 GB SAS 2 5in HDD 300 GB 15 000 rpm 6 GB SAS 2 5in HDD
Producent: Lenovo
Cena: 445,80 zł
(brutto
(netto
: 548,34 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl