Producenci

Kable wszelkiego rodzaju do sprzętu IT. Kable wideo, RJ45, COM, kable serwisowe. Posiadamy w ofercie również duży wybór kabli do urządzeń storage, jak kable SAS. Chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego, zapraszamy do kontaku.

  • nowość
  • nowość
  • nowość
  • nowość
  • nowość
  • nowość
  • nowość
  • nowość
  • nowość
  • nowość
  • nowość
  • nowość
  • nowość
  • nowość
ATOP - Compatible X242 10G SFP+ SFP+ 1m DAC Cable (J9281B-C) ATOP - Compatible X242 10G SFP+ SFP+ 1m DAC Cable (J9281B-C)
Producent: ATOP
Cena: 427,64 zł
(brutto
(netto
: 526,00 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
BROCADE IBM Cable Assembly FTS Trunk  2 6M 8 5 ft SM Ficon (15R7525) BROCADE IBM Cable Assembly FTS Trunk 2 6M 8 5 ft SM Ficon (15R7525)
Producent: Brocade
Cena: 309,89 zł
(brutto
(netto
: 381,16 zł )
szt.
zobacz więcej
BROCADE IBM LC LC Cable  to 2499-384 SAN  (15R7520-OM3) BROCADE IBM LC LC Cable to 2499-384 SAN (15R7520-OM3)
Producent: Brocade
Cena: 309,89 zł
(brutto
(netto
: 381,16 zł )
szt.
zobacz więcej
BROCADE IBM Serial Cable 8' RJ45 To 9 Pin (23R1051) BROCADE IBM Serial Cable 8' RJ45 To 9 Pin (23R1051)
Producent: Brocade
Cena: 318,62 zł
(brutto
(netto
: 391,90 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl