Producenci

Ponad 30000 części IT

Kable wszelkiego rodzaju do sprzętu IT. Kable wideo, RJ45, COM, kable serwisowe. Posiadamy w ofercie również duży wybór kabli do urządzeń storage, jak kable SAS. Chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego, zapraszamy do kontaku.

Kable

BROCADE 50 125 LC LCLSZH 5M 2f round SB 10gig OM4 (AP-FPC-42LLU-5-C) BROCADE 50 125 LC LCLSZH 5M 2f round SB 10gig OM4 (AP-FPC-42LLU-5-C)
Producent: Brocade
Cena: 396,78 zł
(brutto
(netto
: 488,04 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
BROCADE Brocade 40Gbps DAC QSFP  to QSFP  Copper   3 meter (58-0000042-01) BROCADE Brocade 40Gbps DAC QSFP to QSFP Copper 3 meter (58-0000042-01)
Producent: Brocade
Cena: 435,40 zł
(brutto
(netto
: 535,54 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
CABLE SFF-8088 TO SFF-8644 SAS 3M (NO DELL LABEL) (038-003-811) CABLE SFF-8088 TO SFF-8644 SAS 3M (NO DELL LABEL) (038-003-811)
Producent: Dell
Cena: 415,03 zł
(brutto
(netto
: 510,49 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
CISCO - 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter (SFP-H10GB-CU3M) CISCO - 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter (SFP-H10GB-CU3M)
Producent: Cisco
Cena: 256,20 zł
(brutto
(netto
: 315,12 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
CISCO - 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter (SFP-H10GB-CU5M) CISCO - 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter (SFP-H10GB-CU5M)
Producent: Cisco
Cena: 422,72 zł
(brutto
(netto
: 519,95 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
CISCO - 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter (SFP-H10GB-CU5M) CISCO - 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter (SFP-H10GB-CU5M)
Producent: Cisco
Cena: 256,20 zł
(brutto
(netto
: 315,12 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
CISCO - 1M Type 2 Stacking Cable Spare (STACK-T2-1M) CISCO - 1M Type 2 Stacking Cable Spare (STACK-T2-1M)
Producent: Cisco
Cena: 645,61 zł
(brutto
(netto
: 794,10 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
CISCO - 5 ft Low Loss RF cable w/RP-TNC connectors (AIR-CAB005LL-R) CISCO - 5 ft Low Loss RF cable w/RP-TNC connectors (AIR-CAB005LL-R)
Producent: Cisco
Cena: 397,10 zł
(brutto
(netto
: 488,43 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
CISCO - AC Power Cord (Europe), C15, CEE 7, 2.5m (CAB-C15-ACE) CISCO - AC Power Cord (Europe), C15, CEE 7, 2.5m (CAB-C15-ACE)
Producent: Cisco
Cena: 256,20 zł
(brutto
(netto
: 315,12 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
CISCO - AC Power Cord 16AWG (CAB-16AWG-AC-GT) CISCO - AC Power Cord 16AWG (CAB-16AWG-AC-GT)
Producent: Cisco
Cena: 358,67 zł
(brutto
(netto
: 441,17 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
CISCO - AC Power Cord for Catalyst 3K-X (North America) (CAB-3KX-AC-GT) CISCO - AC Power Cord for Catalyst 3K-X (North America) (CAB-3KX-AC-GT)
Producent: Cisco
Cena: 358,67 zł
(brutto
(netto
: 441,17 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
CISCO - AC Power Cord North America 6FT (CAB-AC-GT) CISCO - AC Power Cord North America 6FT (CAB-AC-GT)
Producent: Cisco
Cena: 256,20 zł
(brutto
(netto
: 315,12 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
CISCO - AC Power Cord, 250VAC 10A, Straight C15, MP232 Plug, SWITZ (CAB-7KACSW) CISCO - AC Power Cord, 250VAC 10A, Straight C15, MP232 Plug, SWITZ (CAB-7KACSW)
Producent: Cisco
Cena: 281,81 zł
(brutto
(netto
: 346,63 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
CISCO - Active Twinax cable assembly, 7m (SFP-H10GB-ACU7M) CISCO - Active Twinax cable assembly, 7m (SFP-H10GB-ACU7M)
Producent: Cisco
Cena: 256,20 zł
(brutto
(netto
: 315,12 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
CISCO - Active Twinax cable assembly, 7m (SFP-H10GB-ACU7M) CISCO - Active Twinax cable assembly, 7m (SFP-H10GB-ACU7M)
Producent: Cisco
Cena: 737,84 zł
(brutto
(netto
: 907,54 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
CISCO - BS-1363 to IEC-C15 8ft UK (CAB-BS1363-C15-UK) CISCO - BS-1363 to IEC-C15 8ft UK (CAB-BS1363-C15-UK)
Producent: Cisco
Cena: 281,81 zł
(brutto
(netto
: 346,63 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
CISCO - Catalyst 3560 SFP Interconnect Cable, 50cm (CAB-SFP-50CM) CISCO - Catalyst 3560 SFP Interconnect Cable, 50cm (CAB-SFP-50CM)
Producent: Cisco
Cena: 256,20 zł
(brutto
(netto
: 315,12 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
CISCO - Catalyst 3560 SFP Interconnect Cable, 50cm (CAB-SFP-50CM) CISCO - Catalyst 3560 SFP Interconnect Cable, 50cm (CAB-SFP-50CM)
Producent: Cisco
Cena: 281,81 zł
(brutto
(netto
: 346,63 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl