Producenci

005 IBM USB CONV OPTION (39M2895) 005 IBM USB CONV OPTION (39M2895)
Producent: IBM
Cena: 1 506,26 zł
(brutto
(netto
: 1 852,70 zł )
szt.
zobacz więcej
1.2 V regulator card for IBM P (39J3615) 1.2 V regulator card for IBM P (39J3615)
Producent: IBM
Cena: 257,99 zł
(brutto
(netto
: 317,33 zł )
szt.
zobacz więcej
BATTERY IBM CACHE SAS RAID (74Y5665) BATTERY IBM CACHE SAS RAID (74Y5665)
Producent: IBM
Cena: 1 234,04 zł
(brutto
(netto
: 1 517,87 zł )
szt.
zobacz więcej
Battery IBM FlashSystem (44T0812) Battery IBM FlashSystem (44T0812)
Producent: IBM
Cena: 0,00 zł
(brutto
(netto
: 0,00 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
IBM  4075 Memory Expansion Feature  16 Slot  (53P3207) IBM 4075 Memory Expansion Feature 16 Slot (53P3207)
Producent: IBM
Cena: 293,46 zł
(brutto
(netto
: 360,96 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
IBM  Kingston  8GB PC3-10600R DDR3-1333 Ecc Memory (9965516) IBM Kingston 8GB PC3-10600R DDR3-1333 Ecc Memory (9965516)
Producent: IBM
Cena: 393,63 zł
(brutto
(netto
: 484,17 zł )
szt.
zobacz więcej
IBM  Spare 4Tb 7.2K 3.5in NL HDD (00Y2475) IBM Spare 4Tb 7.2K 3.5in NL HDD (00Y2475)
Producent: IBM
Cena: 1 801,49 zł
(brutto
(netto
: 2 215,83 zł )
szt.
zobacz więcej
IBM - 0.6m SAS (mSAS HD to mSAS) (00MJ162) IBM - 0.6m SAS (mSAS HD to mSAS) (00MJ162)
Producent: IBM
Cena: 464,38 zł
(brutto
(netto
: 571,19 zł )
szt.
zobacz więcej
IBM - 1 TB 2.5 Inch 7.2K RPM NL SAS (85Y6186) IBM - 1 TB 2.5 Inch 7.2K RPM NL SAS (85Y6186)
Producent: IBM
Cena: 541,77 zł
(brutto
(netto
: 666,38 zł )
szt.
zobacz więcej
IBM - 1.2TB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3H (00NA261) IBM - 1.2TB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3H (00NA261)
Producent: IBM
Cena: 1 083,55 zł
(brutto
(netto
: 1 332,77 zł )
szt.
zobacz więcej
IBM - 1.5GHz 4-Way POWER5+ Processor (10N6469) IBM - 1.5GHz 4-Way POWER5+ Processor (10N6469)
Producent: IBM
Cena: 1 205,01 zł
(brutto
(netto
: 1 482,16 zł )
szt.
zobacz więcej
IBM - 1.8TB 10K 12GBPS SAS2.5ING3HS (00NA271) IBM - 1.8TB 10K 12GBPS SAS2.5ING3HS (00NA271)
Producent: IBM
Cena: 1 775,82 zł
(brutto
(netto
: 2 184,26 zł )
szt.
zobacz więcej
IBM - 1.8TB 10K 12Gbs SAS 2.5 (00MN526) IBM - 1.8TB 10K 12Gbs SAS 2.5 (00MN526)
Producent: IBM
Cena: 2 708,88 zł
(brutto
(netto
: 3 331,92 zł )
szt.
zobacz więcej
IBM - 10 Gb LOM interposer card (81Y9388) IBM - 10 Gb LOM interposer card (81Y9388)
Producent: IBM
Cena: 322,49 zł
(brutto
(netto
: 396,66 zł )
szt.
zobacz więcej
IBM - 10/100Mbps 1-Port PCI Ethernet (91H0397) IBM - 10/100Mbps 1-Port PCI Ethernet (91H0397)
Producent: IBM
Cena: 0,00 zł
(brutto
(netto
: 0,00 zł )
szt.
zobacz więcej
IBM - 10M LC_LC 50/125 Fiber OM3 (41V2120) IBM - 10M LC_LC 50/125 Fiber OM3 (41V2120)
Producent: IBM
Cena: 214,99 zł
(brutto
(netto
: 264,44 zł )
szt.
zobacz więcej
IBM - 13 m LC-LC Fibre Cable (00NA085) IBM - 13 m LC-LC Fibre Cable (00NA085)
Producent: IBM
Cena: 0,00 zł
(brutto
(netto
: 0,00 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
IBM - 1300W PSU (39Y7385) IBM - 1300W PSU (39Y7385)
Producent: IBM
Cena: 419,23 zł
(brutto
(netto
: 515,65 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl