Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci

Ponad 30000 części IT

 1400W / 900W EB2M IBM Power System S824 / E850 (7001692-J100) 1400W / 900W EB2M IBM Power System S824 / E850 (7001692-J100)
Producent: IBM
Cena: 1 190,50 zł
(brutto
(netto
: 1 464,32 zł )
szt.
zobacz więcej
 IBM 1400W POWER SUPPLY FOR POWER8 S824/E850 (01AF048) IBM 1400W POWER SUPPLY FOR POWER8 S824/E850 (01AF048)
Producent: IBM
Cena: 1 190,50 zł
(brutto
(netto
: 1 464,32 zł )
szt.
zobacz więcej
 IBM 2.4TB 10K RPM SAS SFF HDD (01YM150) IBM 2.4TB 10K RPM SAS SFF HDD (01YM150)
Producent: IBM
Cena: 1 771,29 zł
(brutto
(netto
: 2 178,69 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
 IBM BladeCenter GPU Expansion Blade (68Y7442) IBM BladeCenter GPU Expansion Blade (68Y7442)
Producent: IBM
Cena: 1 504,67 zł
(brutto
(netto
: 1 850,74 zł )
szt.
zobacz więcej
 IBM DISPLAY ASM (00RR578) IBM DISPLAY ASM (00RR578)
Producent: IBM
Cena: 1 732,79 zł
(brutto
(netto
: 2 131,33 zł )
szt.
zobacz więcej
 IBM DISPLAY ASM (2B08) IBM DISPLAY ASM (2B08)
Producent: IBM
Cena: 1 736,15 zł
(brutto
(netto
: 2 135,47 zł )
szt.
zobacz więcej
 IBM server 9117-MMB 12core3,5Ghz with 256GB mem (9117-MMB 12CORE3,5GH) IBM server 9117-MMB 12core3,5Ghz with 256GB mem (9117-MMB 12CORE3,5GH)
Producent: IBM
Cena: 9 645,30 zł
(brutto
(netto
: 11 863,72 zł )
szt.
zobacz więcej
1-Port 4Gb PCI Expres FC adpt 1-Port 4Gb PCI Expres FC adpt
Producent: IBM
Cena: 426,54 zł
(brutto
(netto
: 524,65 zł )
szt.
zobacz więcej
1.2TB 10K 2.5 INCH HDD IBM (01EJ022) 1.2TB 10K 2.5 INCH HDD IBM (01EJ022)
Producent: IBM
Cena: 643,61 zł
(brutto
(netto
: 791,64 zł )
szt.
zobacz więcej
1.2TB 10K 2.5 INCH HDD IBM (01EJ022) 1.2TB 10K 2.5 INCH HDD IBM (01EJ022)
Producent: IBM
Cena: 1 100,19 zł
(brutto
(netto
: 1 353,23 zł )
szt.
zobacz więcej
1.8TB 10K IBM HDD (01NN116) 1.8TB 10K IBM HDD (01NN116)
Producent: IBM
Cena: 3 074,10 zł
(brutto
(netto
: 3 781,14 zł )
szt.
zobacz więcej
1.8TB 10K IBM HDD (01NN116) 1.8TB 10K IBM HDD (01NN116)
Producent: IBM
Cena: 1 102,32 zł
(brutto
(netto
: 1 355,85 zł )
szt.
zobacz więcej
10GB DP IO IBM BladeCenter (90Y3553) 10GB DP IO IBM BladeCenter (90Y3553)
Producent: IBM
Cena: 496,04 zł
(brutto
(netto
: 610,13 zł )
szt.
zobacz więcej
10GbE 850 nm Fiber SFP+ Transceiver (SR) for IBM BladeCenter (44W4411) 10GbE 850 nm Fiber SFP+ Transceiver (SR) for IBM BladeCenter (44W4411)
Producent: IBM
Cena: 413,37 zł
(brutto
(netto
: 508,45 zł )
szt.
zobacz więcej
10GbE 850 nm Fiber SFP+ Transceiver (SR) for IBM BladeCenter (77P7975) 10GbE 850 nm Fiber SFP+ Transceiver (SR) for IBM BladeCenter (77P7975)
Producent: IBM
Cena: 413,37 zł
(brutto
(netto
: 508,45 zł )
szt.
zobacz więcej
139.5GB 15K RPM SAS DISK DRIVE (IBM i) (3677) 139.5GB 15K RPM SAS DISK DRIVE (IBM i) (3677)
Producent: IBM
Cena: 412,57 zł
(brutto
(netto
: 507,46 zł )
szt.
zobacz więcej
139.5GB 15k rpm SAS Disk Drive (IBM i) (42R6679) 139.5GB 15k rpm SAS Disk Drive (IBM i) (42R6679)
Producent: IBM
Cena: 412,57 zł
(brutto
(netto
: 507,46 zł )
szt.
zobacz więcej
139.5GB 15k rpm SAS Disk Drive (IBM i) (42R6685) 139.5GB 15k rpm SAS Disk Drive (IBM i) (42R6685)
Producent: IBM
Cena: 412,57 zł
(brutto
(netto
: 507,46 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl