Opcje przeglądania
Producenci

Dell - 1 GBps PCIE Quad Port Network (H092P) Dell - 1 GBps PCIE Quad Port Network (H092P)
Producent: Dell
Cena: 292,43 zł
(brutto
(netto
: 359,69 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Dell - 1.2TB 10K 12Gbps SAS 2,5 (9XNF6) Dell - 1.2TB 10K 12Gbps SAS 2,5 (9XNF6)
Producent: Dell
Cena: 909,78 zł
(brutto
(netto
: 1 119,03 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Dell - 1.2TB 10K 12Gbps SAS 2,5 (WXPCX) Dell - 1.2TB 10K 12Gbps SAS 2,5 (WXPCX)
Producent: Dell
Cena: 909,78 zł
(brutto
(netto
: 1 119,03 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Dell - 10GB Base LR/LW 1310nm Transce (H914H) Dell - 10GB Base LR/LW 1310nm Transce (H914H)
Producent: Dell
Cena: 613,89 zł
(brutto
(netto
: 755,09 zł )
szt.
zobacz więcej
Dell - 10GB DP Stacking Module (YY741) Dell - 10GB DP Stacking Module (YY741)
Producent: Dell
Cena: 694,03 zł
(brutto
(netto
: 853,66 zł )
szt.
zobacz więcej
Dell - 10GB SFP+ Short Range (PLRXPL-SC-S43-811) Dell - 10GB SFP+ Short Range (PLRXPL-SC-S43-811)
Producent: Dell
Cena: 357,41 zł
(brutto
(netto
: 439,62 zł )
szt.
zobacz więcej
Dell - 10Gb SFP+ Single Mode Transcei (T307D) Dell - 10Gb SFP+ Single Mode Transcei (T307D)
Producent: Dell
Cena: 292,43 zł
(brutto
(netto
: 359,69 zł )
szt.
zobacz więcej
Dell - 10GB XFP FORCE10 (MFGR3) Dell - 10GB XFP FORCE10 (MFGR3)
Producent: Dell
Cena: 291,41 zł
(brutto
(netto
: 358,43 zł )
szt.
zobacz więcej
Dell - 10GBASE X2 modules SR (A7610838) Dell - 10GBASE X2 modules SR (A7610838)
Producent: Dell
Cena: 1 384,07 zł
(brutto
(netto
: 1 702,40 zł )
szt.
zobacz więcej
Dell - 120GB SSD 6GBps SATA 2.5 (KX83R) Dell - 120GB SSD 6GBps SATA 2.5 (KX83R)
Producent: Dell
Cena: 606,52 zł
(brutto
(netto
: 746,02 zł )
szt.
zobacz więcej
Dell - 146GB 10K 3Gbps SAS 2,5 (CM318) Dell - 146GB 10K 3Gbps SAS 2,5 (CM318)
Producent: Dell
Cena: 291,41 zł
(brutto
(netto
: 358,43 zł )
szt.
zobacz więcej
Dell - 146GB 10K 3Gbps SAS 3,5 (DR238) Dell - 146GB 10K 3Gbps SAS 3,5 (DR238)
Producent: Dell
Cena: 291,41 zł
(brutto
(netto
: 358,43 zł )
szt.
zobacz więcej
Dell - 146GB 10K 3Gbps SAS 3,5 (M8033) Dell - 146GB 10K 3Gbps SAS 3,5 (M8033)
Producent: Dell
Cena: 291,41 zł
(brutto
(netto
: 358,43 zł )
szt.
zobacz więcej
Dell - 146GB 10K 6Gbps SAS 2,5 (C722T) Dell - 146GB 10K 6Gbps SAS 2,5 (C722T)
Producent: Dell
Cena: 446,82 zł
(brutto
(netto
: 549,59 zł )
szt.
zobacz więcej
Dell - 146GB 10K 6Gbps SAS 2,5 (X143K) Dell - 146GB 10K 6Gbps SAS 2,5 (X143K)
Producent: Dell
Cena: 383,41 zł
(brutto
(netto
: 471,59 zł )
szt.
zobacz więcej
Dell - 146GB 10K 6Gbps SAS 2,5 (X160K) Dell - 146GB 10K 6Gbps SAS 2,5 (X160K)
Producent: Dell
Cena: 255,61 zł
(brutto
(netto
: 314,40 zł )
szt.
zobacz więcej
Dell - 146GB 10K 6Gbps SAS 2,5 (X829K) Dell - 146GB 10K 6Gbps SAS 2,5 (X829K)
Producent: Dell
Cena: 357,41 zł
(brutto
(netto
: 439,62 zł )
szt.
zobacz więcej
Dell - 146GB 10K U320 SCSI 3,5 (GC826) Dell - 146GB 10K U320 SCSI 3,5 (GC826)
Producent: Dell
Cena: 317,31 zł
(brutto
(netto
: 390,29 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl