Producenci

Bezel 2U Dell (8RFGM) Bezel 2U Dell (8RFGM)
Producent: Dell
Cena: 324,27 zł
(brutto
(netto
: 398,85 zł )
szt.
zobacz więcej
Dell - 10G LOM RISER CARD FC430 (Y1HPF) Dell - 10G LOM RISER CARD FC430 (Y1HPF)
Producent: Dell
Cena: 619,32 zł
(brutto
(netto
: 761,76 zł )
szt.
zobacz więcej
Dell - 10GB Base LR/LW 1310nm Transce (H914H) Dell - 10GB Base LR/LW 1310nm Transce (H914H)
Producent: Dell
Cena: 389,12 zł
(brutto
(netto
: 478,62 zł )
szt.
zobacz więcej
Dell - 10GB DP Stacking Module (YY741) Dell - 10GB DP Stacking Module (YY741)
Producent: Dell
Cena: 464,49 zł
(brutto
(netto
: 571,32 zł )
szt.
zobacz więcej
Dell - 10GB DP Stacking Module (YY741) Dell - 10GB DP Stacking Module (YY741)
Producent: Dell
Cena: 322,56 zł
(brutto
(netto
: 396,75 zł )
szt.
zobacz więcej
Dell - 10GB SFP- Short Range (PLRXPL-SC-S43-811) Dell - 10GB SFP- Short Range (PLRXPL-SC-S43-811)
Producent: Dell
Cena: 215,04 zł
(brutto
(netto
: 264,50 zł )
szt.
zobacz więcej
Dell - 10GB XFP FORCE10 (MFGR3) Dell - 10GB XFP FORCE10 (MFGR3)
Producent: Dell
Cena: 236,54 zł
(brutto
(netto
: 290,95 zł )
szt.
zobacz więcej
Dell - 12G DP QSFP STACKING MODULE (09CGD) Dell - 12G DP QSFP STACKING MODULE (09CGD)
Producent: Dell
Cena: 387,07 zł
(brutto
(netto
: 476,10 zł )
szt.
zobacz więcej
Dell - 12Gbps SAS HBA DP PCI-E LP (T93GD) Dell - 12Gbps SAS HBA DP PCI-E LP (T93GD)
Producent: Dell
Cena: 1 032,20 zł
(brutto
(netto
: 1 269,60 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Dell - 14G PCIe Expander converter NV (1YGFW) Dell - 14G PCIe Expander converter NV (1YGFW)
Producent: Dell
Cena: 756,94 zł
(brutto
(netto
: 931,04 zł )
szt.
zobacz więcej
Dell - 16GB 2Rx4 PC3L-10600R (SNPMGY5TC/16G) Dell - 16GB 2Rx4 PC3L-10600R (SNPMGY5TC/16G)
Producent: Dell
Cena: 387,07 zł
(brutto
(netto
: 476,10 zł )
szt.
zobacz więcej
Dell - 16GB 2Rx8 PC4-21300V (MTA18ASF2G72PDZ-2G6E1) Dell - 16GB 2Rx8 PC4-21300V (MTA18ASF2G72PDZ-2G6E1)
Producent: Dell
Cena: 580,61 zł
(brutto
(netto
: 714,15 zł )
szt.
zobacz więcej
Dell - 16GB 2Rx8 PC4-21300V (SNPDFK3YC/16G) Dell - 16GB 2Rx8 PC4-21300V (SNPDFK3YC/16G)
Producent: Dell
Cena: 756,94 zł
(brutto
(netto
: 931,04 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Dell - 16GB SDHC CLASS 10 SD Card (7GH0Y) Dell - 16GB SDHC CLASS 10 SD Card (7GH0Y)
Producent: Dell
Cena: 356,70 zł
(brutto
(netto
: 438,74 zł )
szt.
zobacz więcej
Dell - 16PORT 10G Pass Through II (HCC2D) Dell - 16PORT 10G Pass Through II (HCC2D)
Producent: Dell
Cena: 1 238,63 zł
(brutto
(netto
: 1 523,52 zł )
szt.
zobacz więcej
Dell - 1Gb 16P Ethernet Pass-Thru Mo (WW060) Dell - 1Gb 16P Ethernet Pass-Thru Mo (WW060)
Producent: Dell
Cena: 387,07 zł
(brutto
(netto
: 476,10 zł )
szt.
zobacz więcej
Dell - 1GB 1Rx4 PC2-3200R (NT1GT72U4PA0BV-5A) Dell - 1GB 1Rx4 PC2-3200R (NT1GT72U4PA0BV-5A)
Producent: Dell
Cena: 194,56 zł
(brutto
(netto
: 239,31 zł )
szt.
zobacz więcej
Dell - 1GB 1Rx8 PC2-6400E (NT1GT72U89D0BY-AD) Dell - 1GB 1Rx8 PC2-6400E (NT1GT72U89D0BY-AD)
Producent: Dell
Cena: 194,56 zł
(brutto
(netto
: 239,31 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl