Producenci

Ponad 30000 części IT

Cześći IT - po producentach

Dysk NETAPP NetApp Disk 2TB 7 2K SATA 3 5  MK2AT (X294A-R5) Dysk NETAPP NetApp Disk 2TB 7 2K SATA 3 5 MK2AT (X294A-R5)
Producent: NetApp
Cena: 746,65 zł
(brutto
(netto
: 918,38 zł )
szt.
zobacz więcej
Dysk HP Enterprise - HPE HDD 600GB 2.5" 10K SAS 6G (581286-B21) Dysk HP Enterprise - HPE HDD 600GB 2.5" 10K SAS 6G (581286-B21)
Producent: HP Enterprise
Cena: 459,74 zł
(brutto
(netto
: 565,48 zł )
szt.
zobacz więcej
Dysk HP Enterprise - HPE HDD 600GB 2.5" 10K SAS 6G SC ENT (652583-B21) Dysk HP Enterprise - HPE HDD 600GB 2.5" 10K SAS 6G SC ENT (652583-B21)
Producent: HP Enterprise
Cena: 470,77 zł
(brutto
(netto
: 579,05 zł )
szt.
zobacz więcej
Dysk NETAPP NetApp Disk 1 2TB 10K SAS 2 5  DS2246 2240-2 2552 (X425A-R6) Dysk NETAPP NetApp Disk 1 2TB 10K SAS 2 5 DS2246 2240-2 2552 (X425A-R6)
Producent: NetApp
Cena: 498,54 zł
(brutto
(netto
: 613,20 zł )
szt.
zobacz więcej
Dysk NETAPP NetApp disk 900GB SAS 10K SAS 2 5  DS2246 NSE (X417A-R6) Dysk NETAPP NetApp disk 900GB SAS 10K SAS 2 5 DS2246 NSE (X417A-R6)
Producent: NetApp
Cena: 589,40 zł
(brutto
(netto
: 724,96 zł )
szt.
zobacz więcej
 IBM 2.4TB 10K RPM SAS SFF HDD (01YM150) IBM 2.4TB 10K RPM SAS SFF HDD (01YM150)
Producent: IBM
Cena: 2 268,07 zł
(brutto
(netto
: 2 789,72 zł )
szt.
zobacz więcej
 IBM BladeCenter GPU Expansion Blade (68Y7442) IBM BladeCenter GPU Expansion Blade (68Y7442)
Producent: IBM
Cena: 1 499,23 zł
(brutto
(netto
: 1 844,05 zł )
szt.
zobacz więcej
 IBM DISPLAY ASM (00RR578) IBM DISPLAY ASM (00RR578)
Producent: IBM
Cena: 1 729,88 zł
(brutto
(netto
: 2 127,75 zł )
szt.
zobacz więcej
 IBM DISPLAY ASM (2B08) IBM DISPLAY ASM (2B08)
Producent: IBM
Cena: 1 729,88 zł
(brutto
(netto
: 2 127,75 zł )
szt.
zobacz więcej
 IBM server 9117-MMB 12core3,5Ghz with 256GB mem (9117-MMB 12CORE3,5GH) IBM server 9117-MMB 12core3,5Ghz with 256GB mem (9117-MMB 12CORE3,5GH)
Producent: IBM
Cena: 9 610,44 zł
(brutto
(netto
: 11 820,84 zł )
szt.
zobacz więcej
(#5685) IBM PCIe Expansion ASM (GEN 2) (74Y2288) (#5685) IBM PCIe Expansion ASM (GEN 2) (74Y2288)
Producent: IBM
Cena: 494,25 zł
(brutto
(netto
: 607,93 zł )
szt.
zobacz więcej
1-Port 4Gb PCI Expres FC adpt 1-Port 4Gb PCI Expres FC adpt
Producent: IBM
Cena: 426,54 zł
(brutto
(netto
: 524,65 zł )
szt.
zobacz więcej
1.2TB 10K 2.5 INCH HDD IBM (01EJ022) 1.2TB 10K 2.5 INCH HDD IBM (01EJ022)
Producent: IBM
Cena: 642,53 zł
(brutto
(netto
: 790,31 zł )
szt.
zobacz więcej
1.2TB 10K 2.5 INCH HDD IBM (01EJ022) 1.2TB 10K 2.5 INCH HDD IBM (01EJ022)
Producent: IBM
Cena: 1 098,33 zł
(brutto
(netto
: 1 350,95 zł )
szt.
zobacz więcej
1.8TB 10K IBM HDD (01NN116) 1.8TB 10K IBM HDD (01NN116)
Producent: IBM
Cena: 3 036,90 zł
(brutto
(netto
: 3 735,39 zł )
szt.
zobacz więcej
10GB DP IO IBM BladeCenter (90Y3553) 10GB DP IO IBM BladeCenter (90Y3553)
Producent: IBM
Cena: 494,25 zł
(brutto
(netto
: 607,93 zł )
szt.
zobacz więcej
10GbE 850 nm Fiber SFP+ Transceiver (SR) for IBM BladeCenter (44W4411) 10GbE 850 nm Fiber SFP+ Transceiver (SR) for IBM BladeCenter (44W4411)
Producent: IBM
Cena: 411,88 zł
(brutto
(netto
: 506,61 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
10GbE 850 nm Fiber SFP+ Transceiver (SR) for IBM BladeCenter (46C9249) 10GbE 850 nm Fiber SFP+ Transceiver (SR) for IBM BladeCenter (46C9249)
Producent: IBM
Cena: 411,88 zł
(brutto
(netto
: 506,61 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl