Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci

1 8 TB 12G SAS 10K RPM SFF HDD 4K 1 8 TB 12G SAS 10K RPM SFF HDD 4K
Producent: Cisco
Cena: 880,61 zł
(brutto
(netto
: 1 083,15 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
100GBASE QSFP Transceiver 40KM reach over SMF Duplex LC 100GBASE QSFP Transceiver 40KM reach over SMF Duplex LC
Producent: Cisco
Cena: 57 789,90 zł
(brutto
(netto
: 71 081,58 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
100GBASE-CR4 Passive Copper Cable 1m 100GBASE-CR4 Passive Copper Cable 1m
Producent: Cisco
Cena: 1 232,85 zł
(brutto
(netto
: 1 516,41 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
1025W AC Config 2 Power Supply Spare 1025W AC Config 2 Power Supply Spare
Producent: Cisco
Cena: 1 386,96 zł
(brutto
(netto
: 1 705,96 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
10GBASE-CU SFP Cable 1 Meter 10GBASE-CU SFP Cable 1 Meter
Producent: Cisco
Cena: 412,79 zł
(brutto
(netto
: 507,73 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
10GBASE-CU SFP Cable 1 Meter 10GBASE-CU SFP Cable 1 Meter
Producent: Cisco
Cena: 412,79 zł
(brutto
(netto
: 507,73 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
10GBASE-CU SFP Cable 3 Meter 10GBASE-CU SFP Cable 3 Meter
Producent: Cisco
Cena: 440,30 zł
(brutto
(netto
: 541,57 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
10GBASE-CU SFP Cable 3 Meter 10GBASE-CU SFP Cable 3 Meter
Producent: Cisco
Cena: 412,79 zł
(brutto
(netto
: 507,73 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
10GBASE-CU SFP Cable 5 Meter 10GBASE-CU SFP Cable 5 Meter
Producent: Cisco
Cena: 412,79 zł
(brutto
(netto
: 507,73 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
10GBASE-CU SFP Cable 5 Meter 10GBASE-CU SFP Cable 5 Meter
Producent: Cisco
Cena: 412,79 zł
(brutto
(netto
: 507,73 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
10GBASE-ER SFP Module Enterprise-Class 10GBASE-ER SFP Module Enterprise-Class
Producent: Cisco
Cena: 2 696,86 zł
(brutto
(netto
: 3 317,14 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
10GBASE-LR SFP Module 10GBASE-LR SFP Module
Producent: Cisco
Cena: 1 541,07 zł
(brutto
(netto
: 1 895,51 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
10GBASE-LR SFP Module Enterprise-Class 10GBASE-LR SFP Module Enterprise-Class
Producent: Cisco
Cena: 1 100,76 zł
(brutto
(netto
: 1 353,93 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
10GBASE-SR SFP Module 10GBASE-SR SFP Module
Producent: Cisco
Cena: 412,79 zł
(brutto
(netto
: 507,73 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
10GBASE-SR SFP Module Enterprise-Class 10GBASE-SR SFP Module Enterprise-Class
Producent: Cisco
Cena: 1 144,79 zł
(brutto
(netto
: 1 408,09 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
10GBASE-SR SFP Module Enterprise-Class 10GBASE-SR SFP Module Enterprise-Class
Producent: Cisco
Cena: 594,41 zł
(brutto
(netto
: 731,12 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
10GBASE-SR SFP Module for Extended Temp range 10GBASE-SR SFP Module for Extended Temp range
Producent: Cisco
Cena: 467,82 zł
(brutto
(netto
: 575,42 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
10GBASE-ZR SFP Module Enterprise-Class 10GBASE-ZR SFP Module Enterprise-Class
Producent: Cisco
Cena: 5 008,46 zł
(brutto
(netto
: 6 160,40 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl