Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci

Ponad 30000 części IT

1400W AC pwr/sup for CISCO7603 and Catalyst WS-C6503 chassis (PWR-1400-AC) 1400W AC pwr/sup for CISCO7603 and Catalyst WS-C6503 chassis (PWR-1400-AC)
Producent: Cisco
Cena: 742,63 zł
(brutto
(netto
: 913,43 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
AVC FRONT HEATSINK FOR CISCO UCS B480 M5 BLADE SER (700-107699-02) AVC FRONT HEATSINK FOR CISCO UCS B480 M5 BLADE SER (700-107699-02)
Producent: Cisco
Cena: 468,49 zł
(brutto
(netto
: 576,24 zł )
szt.
zobacz więcej
CISCO - 1 6TB 2 5 inch Enterprise Value 6G SATA SSD (UCS-SD16T61X-EV) CISCO - 1 6TB 2 5 inch Enterprise Value 6G SATA SSD (UCS-SD16T61X-EV)
Producent: Cisco
Cena: 3 867,45 zł
(brutto
(netto
: 4 756,96 zł )
szt.
zobacz więcej
CISCO - 1-Port ISDN WAN Interface Card (dial and leased line) (WIC-1B-S/T-V3) CISCO - 1-Port ISDN WAN Interface Card (dial and leased line) (WIC-1B-S/T-V3)
Producent: Cisco
Cena: 412,57 zł
(brutto
(netto
: 507,46 zł )
szt.
zobacz więcej
CISCO - 1.2 TB 6G SAS 10K rpm SFF HDD (UCS-HD12T10KS2-E) CISCO - 1.2 TB 6G SAS 10K rpm SFF HDD (UCS-HD12T10KS2-E)
Producent: Cisco
Cena: 1 320,22 zł
(brutto
(netto
: 1 623,87 zł )
szt.
zobacz więcej
CISCO - 1.70 GHz E5-2609 v4/85W 8C/20MB Cache/DDR4 1866MHz (UCS-CPU-E52609E) CISCO - 1.70 GHz E5-2609 v4/85W 8C/20MB Cache/DDR4 1866MHz (UCS-CPU-E52609E)
Producent: Cisco
Cena: 1 347,72 zł
(brutto
(netto
: 1 657,70 zł )
szt.
zobacz więcej
CISCO - 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM (GLC-LH-SMD) CISCO - 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM (GLC-LH-SMD)
Producent: Cisco
Cena: 1 058,23 zł
(brutto
(netto
: 1 301,62 zł )
szt.
zobacz więcej
CISCO - 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM (GLC-LH-SMD) CISCO - 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM (GLC-LH-SMD)
Producent: Cisco
Cena: 643,61 zł
(brutto
(netto
: 791,64 zł )
szt.
zobacz więcej
CISCO - 1000BASE-SX SFP (DOM) (SFP-GE-S) CISCO - 1000BASE-SX SFP (DOM) (SFP-GE-S)
Producent: Cisco
Cena: 412,57 zł
(brutto
(netto
: 507,46 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
CISCO - 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM (GLC-SX-MMD) CISCO - 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM (GLC-SX-MMD)
Producent: Cisco
Cena: 693,11 zł
(brutto
(netto
: 852,53 zł )
szt.
zobacz więcej
CISCO - 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire (GLC-TE) CISCO - 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire (GLC-TE)
Producent: Cisco
Cena: 644,85 zł
(brutto
(netto
: 793,17 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
CISCO - 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire (GLC-TE) CISCO - 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire (GLC-TE)
Producent: Cisco
Cena: 924,15 zł
(brutto
(netto
: 1 136,71 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
CISCO - 100FX SFP on GE ports (GLC-GE-100FX) CISCO - 100FX SFP on GE ports (GLC-GE-100FX)
Producent: Cisco
Cena: 496,04 zł
(brutto
(netto
: 610,13 zł )
szt.
zobacz więcej
CISCO - 100G and 40GBASE SR-BiDi QSFP Transceiver, LC, 100m OM4 MMF (QSFP-40/100-SRBD) CISCO - 100G and 40GBASE SR-BiDi QSFP Transceiver, LC, 100m OM4 MMF (QSFP-40/100-SRBD)
Producent: Cisco
Cena: 2 700,68 zł
(brutto
(netto
: 3 321,84 zł )
szt.
zobacz więcej
CISCO - 100GBASE QSFP Transceiver, 40KM reach over SMF, Duplex LC (QSFP-100G-ER4L-S) CISCO - 100GBASE QSFP Transceiver, 40KM reach over SMF, Duplex LC (QSFP-100G-ER4L-S)
Producent: Cisco
Cena: 57 759,66 zł
(brutto
(netto
: 71 044,38 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
CISCO - 1025W AC Config 2 Power Supply Spare (PWR-C2-1025WAC) CISCO - 1025W AC Config 2 Power Supply Spare (PWR-C2-1025WAC)
Producent: Cisco
Cena: 1 386,24 zł
(brutto
(netto
: 1 705,07 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
CISCO - 10G Line Extender for FEX (FET-10G) CISCO - 10G Line Extender for FEX (FET-10G)
Producent: Cisco
Cena: 413,37 zł
(brutto
(netto
: 508,45 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
CISCO - 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter (SFP-H10GB-CU5M) CISCO - 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter (SFP-H10GB-CU5M)
Producent: Cisco
Cena: 412,57 zł
(brutto
(netto
: 507,46 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl