Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci

Promocje
  Apple MacBook Pro i9 2,3GHz/16/1024/R5500M
Apple MacBook Pro i9 2,3GHz/16/1024/R5500M
13 999,00 zł 10 699,00 zł 11 381,30 zł 8 698,37 zł
  Apple MacBook Pro i7 2,6GHz/16/512/R5300M
Apple MacBook Pro i7 2,6GHz/16/512/R5300M
10 999,00 zł 9 500,00 zł 8 942,28 zł 7 723,58 zł
  Apple MacBook Pro i7 2,6GHz/32/512/R5300M
Apple MacBook Pro i7 2,6GHz/32/512/R5300M
13 999,00 zł 10 699,00 zł 11 381,30 zł 8 698,37 zł
szt.

CISCO - 1 2 TB 6G SAS 10K rpm SFF HDD (UCS-HD12T10KS2-E) CISCO - 1 2 TB 6G SAS 10K rpm SFF HDD (UCS-HD12T10KS2-E)
Producent: Cisco
Cena: 1 304,93 zł
(brutto
(netto
: 1 605,06 zł )
szt.
zobacz więcej
CISCO - 1 6TB 2 5 inch Enterprise Value 6G SATA SSD (UCS-SD16T61X-EV) CISCO - 1 6TB 2 5 inch Enterprise Value 6G SATA SSD (UCS-SD16T61X-EV)
Producent: Cisco
Cena: 3 806,04 zł
(brutto
(netto
: 4 681,43 zł )
szt.
zobacz więcej
CISCO - 1 8 TB 12G SAS 10K RPM SFF HDD 4K (UCS-HD18TB10KS4K) CISCO - 1 8 TB 12G SAS 10K RPM SFF HDD 4K (UCS-HD18TB10KS4K)
Producent: Cisco
Cena: 869,95 zł
(brutto
(netto
: 1 070,04 zł )
szt.
zobacz więcej
CISCO - 1 8TB 12G SAS 10K RPM SFF HDD 4K format SED (UCS-HD18G10K9) CISCO - 1 8TB 12G SAS 10K RPM SFF HDD 4K format SED (UCS-HD18G10K9)
Producent: Cisco
Cena: 1 130,93 zł
(brutto
(netto
: 1 391,05 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Cisco - 10 ft LOW LOSS CABLE ASSEMBLY (AIR-CAB010LL-N) Cisco - 10 ft LOW LOSS CABLE ASSEMBLY (AIR-CAB010LL-N)
Producent: Cisco
Cena: 443,60 zł
(brutto
(netto
: 545,63 zł )
szt.
zobacz więcej
Cisco - 10 Slot Chassis, No Power Supp (N7K-C7010) Cisco - 10 Slot Chassis, No Power Supp (N7K-C7010)
Producent: Cisco
Cena: 3 522,46 zł
(brutto
(netto
: 4 332,62 zł )
szt.
zobacz więcej
CISCO - 1000BASE-LX LH SFP transceiver module MMF SMF 1310nm DOM (GLC-LH-SMD) CISCO - 1000BASE-LX LH SFP transceiver module MMF SMF 1310nm DOM (GLC-LH-SMD)
Producent: Cisco
Cena: 1 043,94 zł
(brutto
(netto
: 1 284,05 zł )
szt.
zobacz więcej
CISCO - 1000BASE-LX LH SFP transceiver module MMF SMF 1310nm DOM (GLC-LH-SMD) CISCO - 1000BASE-LX LH SFP transceiver module MMF SMF 1310nm DOM (GLC-LH-SMD)
Producent: Cisco
Cena: 489,35 zł
(brutto
(netto
: 601,90 zł )
szt.
zobacz więcej
Cisco - 1000BASE-LX/LH ""long haul" (WS-G5486) Cisco - 1000BASE-LX/LH ""long haul" (WS-G5486)
Producent: Cisco
Cena: 222,94 zł
(brutto
(netto
: 274,22 zł )
szt.
zobacz więcej
Cisco - 1000BASE-LX/LH SFP (DOM) (SFP-GE-L) Cisco - 1000BASE-LX/LH SFP (DOM) (SFP-GE-L)
Producent: Cisco
Cena: 222,94 zł
(brutto
(netto
: 274,22 zł )
szt.
zobacz więcej
CISCO - 1000BASE-SX SFP transceiver module MMF 850nm DOM (GLC-SX-MMD) CISCO - 1000BASE-SX SFP transceiver module MMF 850nm DOM (GLC-SX-MMD)
Producent: Cisco
Cena: 685,09 zł
(brutto
(netto
: 842,66 zł )
szt.
zobacz więcej
Cisco - 1000BASE-T SFP (NEBS 3 ESD) (SFP-GE-T) Cisco - 1000BASE-T SFP (NEBS 3 ESD) (SFP-GE-T)
Producent: Cisco
Cena: 259,34 zł
(brutto
(netto
: 318,99 zł )
szt.
zobacz więcej
Cisco - 1000BASE-T SFP TRANSCEIVER MOD (GLC-TE) Cisco - 1000BASE-T SFP TRANSCEIVER MOD (GLC-TE)
Producent: Cisco
Cena: 696,12 zł
(brutto
(netto
: 856,23 zł )
szt.
zobacz więcej
CISCO - 100FX SFP on GE ports (GLC-GE-100FX) CISCO - 100FX SFP on GE ports (GLC-GE-100FX)
Producent: Cisco
Cena: 489,35 zł
(brutto
(netto
: 601,90 zł )
szt.
zobacz więcej
CISCO - 100GBASE QSFP Transceiver 40KM reach over SMF Duplex LC (QSFP-100G-ER4L-S) CISCO - 100GBASE QSFP Transceiver 40KM reach over SMF Duplex LC (QSFP-100G-ER4L-S)
Producent: Cisco
Cena: 57 090,60 zł
(brutto
(netto
: 70 221,44 zł )
szt.
zobacz więcej
Cisco - 100GBASE SR4 QSFP Transceiver- (QSFP-100G-SR4-S) Cisco - 100GBASE SR4 QSFP Transceiver- (QSFP-100G-SR4-S)
Producent: Cisco
Cena: 696,12 zł
(brutto
(netto
: 856,23 zł )
szt.
zobacz więcej
CISCO - 100GBASE-CR4 Passive Copper Cable 1m (QSFP-100G-CU1M) CISCO - 100GBASE-CR4 Passive Copper Cable 1m (QSFP-100G-CU1M)
Producent: Cisco
Cena: 1 217,93 zł
(brutto
(netto
: 1 498,06 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl