Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci

Ponad 30000 części IT

Promocje
Apple MacBook Pro 13'' M1 (MYD92ZE/A/R1/D1) 16GB/1TB
Apple MacBook Pro 13'' M1 (MYD92ZE/A/R1/D1) 16GB/1TB
9 699,00 zł 8 800,00 zł 7 885,37 zł 7 154,47 zł
szt.
Apple MacBook Pro 13'' M1 (MYD92ZE/A ) 16GB/512GB
Apple MacBook Pro 13'' M1 (MYD92ZE/A ) 16GB/512GB
8 699,00 zł 7 800,00 zł 7 072,36 zł 6 341,46 zł
szt.

AVC FRONT HEATSINK FOR CISCO UCS B480 M5 BLADE SER (700-107699-02) AVC FRONT HEATSINK FOR CISCO UCS B480 M5 BLADE SER (700-107699-02)
Producent: Cisco
Cena: 466,62 zł
(brutto
(netto
: 573,94 zł )
szt.
zobacz więcej
CISCO - 1 6TB 2 5 inch Enterprise Value 6G SATA SSD (UCS-SD16T61X-EV) CISCO - 1 6TB 2 5 inch Enterprise Value 6G SATA SSD (UCS-SD16T61X-EV)
Producent: Cisco
Cena: 3 867,45 zł
(brutto
(netto
: 4 756,96 zł )
szt.
zobacz więcej
CISCO - 1-Port ISDN WAN Interface Card (dial and leased line) (WIC-1B-S/T-V3) CISCO - 1-Port ISDN WAN Interface Card (dial and leased line) (WIC-1B-S/T-V3)
Producent: Cisco
Cena: 411,72 zł
(brutto
(netto
: 506,42 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
CISCO - 1.2 TB 6G SAS 10K rpm SFF HDD (UCS-HD12T10KS2-E) CISCO - 1.2 TB 6G SAS 10K rpm SFF HDD (UCS-HD12T10KS2-E)
Producent: Cisco
Cena: 1 317,51 zł
(brutto
(netto
: 1 620,54 zł )
szt.
zobacz więcej
CISCO - 1.70 GHz E5-2609 v4/85W 8C/20MB Cache/DDR4 1866MHz (UCS-CPU-E52609E) CISCO - 1.70 GHz E5-2609 v4/85W 8C/20MB Cache/DDR4 1866MHz (UCS-CPU-E52609E)
Producent: Cisco
Cena: 1 344,96 zł
(brutto
(netto
: 1 654,30 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
CISCO - 1.8 TB 12G SAS 10K RPM SFF HDD (4K) (UCS-HD18TB10KS4K) CISCO - 1.8 TB 12G SAS 10K RPM SFF HDD (4K) (UCS-HD18TB10KS4K)
Producent: Cisco
Cena: 790,51 zł
(brutto
(netto
: 972,33 zł )
szt.
zobacz więcej
CISCO - 1.8TB 12G SAS 10K RPM SFF HDD (4K format, SED) (UCS-HD18G10K9) CISCO - 1.8TB 12G SAS 10K RPM SFF HDD (4K format, SED) (UCS-HD18G10K9)
Producent: Cisco
Cena: 1 141,85 zł
(brutto
(netto
: 1 404,47 zł )
szt.
zobacz więcej
Cisco - 10 Slot Chassis, No Power Supp (N7K-C7010) Cisco - 10 Slot Chassis, No Power Supp (N7K-C7010)
Producent: Cisco
Cena: 3 475,07 zł
(brutto
(netto
: 4 274,34 zł )
szt.
zobacz więcej
CISCO - 1000BASE-BX SFP, 1310NM (GLC-BX-U) CISCO - 1000BASE-BX SFP, 1310NM (GLC-BX-U)
Producent: Cisco
Cena: 494,07 zł
(brutto
(netto
: 607,70 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
CISCO - 1000BASE-BX SFP, 1490NM (GLC-BX-D) CISCO - 1000BASE-BX SFP, 1490NM (GLC-BX-D)
Producent: Cisco
Cena: 642,28 zł
(brutto
(netto
: 790,01 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Cisco - 1000BASE-LX/LH ""long haul" (WS-G5486) Cisco - 1000BASE-LX/LH ""long haul" (WS-G5486)
Producent: Cisco
Cena: 219,54 zł
(brutto
(netto
: 270,04 zł )
szt.
zobacz więcej
Cisco - 1000BASE-LX/LH SFP (DOM) (SFP-GE-L) Cisco - 1000BASE-LX/LH SFP (DOM) (SFP-GE-L)
Producent: Cisco
Cena: 219,54 zł
(brutto
(netto
: 270,04 zł )
szt.
zobacz więcej
CISCO - 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM (GLC-LH-SMD) CISCO - 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM (GLC-LH-SMD)
Producent: Cisco
Cena: 1 054,01 zł
(brutto
(netto
: 1 296,43 zł )
szt.
zobacz więcej
CISCO - 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM (GLC-LH-SMD) CISCO - 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM (GLC-LH-SMD)
Producent: Cisco
Cena: 642,28 zł
(brutto
(netto
: 790,01 zł )
szt.
zobacz więcej
CISCO - 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM (GLC-SX-MMD) CISCO - 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM (GLC-SX-MMD)
Producent: Cisco
Cena: 691,69 zł
(brutto
(netto
: 850,78 zł )
szt.
zobacz więcej
CISCO - 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire (GLC-TE) CISCO - 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire (GLC-TE)
Producent: Cisco
Cena: 790,51 zł
(brutto
(netto
: 972,33 zł )
szt.
zobacz więcej
CISCO - 100FX SFP on GE ports (GLC-GE-100FX) CISCO - 100FX SFP on GE ports (GLC-GE-100FX)
Producent: Cisco
Cena: 494,07 zł
(brutto
(netto
: 607,70 zł )
szt.
zobacz więcej
CISCO - 100GBASE QSFP Transceiver, 40KM reach over SMF, Duplex LC (QSFP-100G-ER4L-S) CISCO - 100GBASE QSFP Transceiver, 40KM reach over SMF, Duplex LC (QSFP-100G-ER4L-S)
Producent: Cisco
Cena: 57 641,22 zł
(brutto
(netto
: 70 898,70 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl