Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

BlackPhotonics - 10GBASE-SR, 850nm VCSEL, MM, 3 (SFP-10G-850-8) BlackPhotonics - 10GBASE-SR, 850nm VCSEL, MM, 3 (SFP-10G-850-8)
Producent: BlackPhotonics
Cena: 217,86 zł
(brutto
(netto
: 267,97 zł )
szt.
zobacz więcej
BlackPhotonics - SFP-BD-1513-21-S (SFP-BD-1513-21-S) BlackPhotonics - SFP-BD-1513-21-S (SFP-BD-1513-21-S)
Producent: BlackPhotonics
Cena: 375,36 zł
(brutto
(netto
: 461,69 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl