Producenci

Ponad 30000 części IT

Promocje
Apple MacBook Pro 13'' (MYD82ZE/A)
Apple MacBook Pro 13'' (MYD82ZE/A)
6 699,00 zł 5 149,00 zł 5 446,34 zł 4 186,18 zł
szt.

Akcesoria do serwerów (ramki, szyny montażowe itd), rozbudowy urządzeń sieciowych, stacje dokujące i peryferia. Wszystko to dostępne w naszym magazynie. Skontaktuj się z nami a chętnie pomożemy odnaleźć i dobrać sprzęt którego szukasz. 

 Logitech Stylus Pen Orange/White f/iPad 6th gener (914-000034) Logitech Stylus Pen Orange/White f/iPad 6th gener (914-000034)
Cena: 434,78 zł
(brutto
(netto
: 534,78 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
10GbE 850 nm Fiber SFP+ Transceiver (SR) for IBM BladeCenter (44W4411) 10GbE 850 nm Fiber SFP+ Transceiver (SR) for IBM BladeCenter (44W4411)
Producent: IBM
Cena: 409,53 zł
(brutto
(netto
: 503,72 zł )
szt.
zobacz więcej
10GbE 850 nm Fiber SFP+ Transceiver (SR) for IBM BladeCenter (46C9249) 10GbE 850 nm Fiber SFP+ Transceiver (SR) for IBM BladeCenter (46C9249)
Producent: IBM
Cena: 409,53 zł
(brutto
(netto
: 503,72 zł )
szt.
zobacz więcej
10GbE 850 nm Fiber SFP+ Transceiver (SR) for IBM BladeCenter (77P7975) 10GbE 850 nm Fiber SFP+ Transceiver (SR) for IBM BladeCenter (77P7975)
Producent: IBM
Cena: 409,53 zł
(brutto
(netto
: 503,72 zł )
szt.
zobacz więcej
3RD Party - OEM 19in RackMount for Catalys (RCKMNT-19-CMPCT-C) 3RD Party - OEM 19in RackMount for Catalys (RCKMNT-19-CMPCT-C)
Cena: 264,35 zł
(brutto
(netto
: 325,15 zł )
szt.
zobacz więcej
3RD Party - OEM 802-11 AP Low Profile Moun (AIR-AP-BRACKET-1-C) 3RD Party - OEM 802-11 AP Low Profile Moun (AIR-AP-BRACKET-1-C)
Cena: 215,07 zł
(brutto
(netto
: 264,53 zł )
szt.
zobacz więcej
3RD Party - OEM Cisco Catalyst 3850 19, 23 (C3850-RACK-KIT-C) 3RD Party - OEM Cisco Catalyst 3850 19, 23 (C3850-RACK-KIT-C)
Cena: 224,02 zł
(brutto
(netto
: 275,55 zł )
szt.
zobacz więcej
3RD Party - OEM Console Cable 6ft with USB (CAB-CONSOLE-USB-C) 3RD Party - OEM Console Cable 6ft with USB (CAB-CONSOLE-USB-C)
Cena: 241,94 zł
(brutto
(netto
: 297,59 zł )
szt.
zobacz więcej
AmazFit - Amazfit PowerBuds Active White (E1965OV2N) AmazFit - Amazfit PowerBuds Active White (E1965OV2N)
Cena: 440,57 zł
(brutto
(netto
: 541,90 zł )
szt.
zobacz więcej
AmazFit - Amazfit PowerBuds Dynamic Black (E1965OV1N) AmazFit - Amazfit PowerBuds Dynamic Black (E1965OV1N)
Cena: 440,57 zł
(brutto
(netto
: 541,90 zł )
szt.
zobacz więcej
AmazFit - Amazfit PowerBuds Racing Yellow (E1965OV3N) AmazFit - Amazfit PowerBuds Racing Yellow (E1965OV3N)
Cena: 440,57 zł
(brutto
(netto
: 541,90 zł )
szt.
zobacz więcej
AXAGON SATA-IDE Bi-Directional Adapter. Internal  (RSI-X1) AXAGON SATA-IDE Bi-Directional Adapter. Internal (RSI-X1)
Cena: 231,15 zł
(brutto
(netto
: 284,32 zł )
szt.
zobacz więcej
AXAGON USB3.0-SATA 2.5" 6Gbps HDD/SSD FASTPort2 (ADSA-FP2) AXAGON USB3.0-SATA 2.5" 6Gbps HDD/SSD FASTPort2 (ADSA-FP2)
Cena: 216,37 zł
(brutto
(netto
: 266,13 zł )
szt.
zobacz więcej
AXAGON USB3.0-SATA 6G 2.5" External Screwless Box (EE25-F6G) AXAGON USB3.0-SATA 6G 2.5" External Screwless Box (EE25-F6G)
Cena: 232,07 zł
(brutto
(netto
: 285,44 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
AXAGON USB3.0-SATA 6G HDD FASTPort3 Adapter  (ADSA-FP3) AXAGON USB3.0-SATA 6G HDD FASTPort3 Adapter (ADSA-FP3)
Cena: 247,99 zł
(brutto
(netto
: 305,03 zł )
szt.
zobacz więcej
Bezel 2U Dell (8RFGM) Bezel 2U Dell (8RFGM)
Producent: Dell
Cena: 336,04 zł
(brutto
(netto
: 413,33 zł )
szt.
zobacz więcej
Black Box Alertwerks ServSensor JR 1X Temp/HUM COM (EME104A-R3) Black Box Alertwerks ServSensor JR 1X Temp/HUM COM (EME104A-R3)
Cena: 1 764,10 zł
(brutto
(netto
: 2 169,84 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl