Producenci

Ponad 30000 części IT

Promocje
Apple MacBook Pro 13'' M1 (MYD92ZE/A ) 16GB/512GB
Apple MacBook Pro 13'' M1 (MYD92ZE/A ) 16GB/512GB
8 699,00 zł 7 800,00 zł 7 072,36 zł 6 341,46 zł
Apple MacBook Air  16GB/256GB
Apple MacBook Air 16GB/256GB
6 199,00 zł 5 600,00 zł 5 039,84 zł 4 552,85 zł
szt.
Apple MacBook Air (MGN63ZE/A) 8GB/256GB
Apple MacBook Air (MGN63ZE/A) 8GB/256GB
5 199,00 zł 4 500,00 zł 4 226,83 zł 3 658,54 zł
Apple iPad Air 10,9" Wi-Fi + LTE 256GB - Silver
Apple iPad Air 10,9" Wi-Fi + LTE 256GB - Silver
4 299,00 zł 3 999,00 zł 3 495,12 zł 3 251,22 zł
szt.
Apple iPad Air 10,9" Wi-Fi + LTE 64GB - Rose Gold
Apple iPad Air 10,9" Wi-Fi + LTE 64GB - Rose Gold
3 499,00 zł 3 200,00 zł 2 844,72 zł 2 601,63 zł
szt.
Apple MacBook Pro 13'' M1 (MYDA2ZE) 16GB/256GB
Apple MacBook Pro 13'' M1 (MYDA2ZE) 16GB/256GB
7 699,00 zł 6 900,00 zł 6 259,35 zł 5 609,76 zł
Apple iPad Air 10,9" Wi-Fi + LTE 64GB - Silver
Apple iPad Air 10,9" Wi-Fi + LTE 64GB - Silver
3 499,00 zł 3 200,00 zł 2 844,72 zł 2 601,63 zł
szt.
Apple Mac Mini (MGNR3ZE/A/R1) 16GB/256GB
Apple Mac Mini (MGNR3ZE/A/R1) 16GB/256GB
4 699,00 zł 4 400,00 zł 3 820,33 zł 3 577,24 zł
szt.
  Apple MacBook Pro 16" i9/R5500/16GB/1TB (MVVM2ZE/A)
Apple MacBook Pro 16" i9/R5500/16GB/1TB (MVVM2ZE/A)
13 999,00 zł 11 500,00 zł 11 381,30 zł 9 349,59 zł
Apple MacBook Pro 16"  i7/R5300/32GB/512GB (MVVJ2ZE/A/R1)
Apple MacBook Pro 16" i7/R5300/32GB/512GB (MVVJ2ZE/A/R1)
13 999,00 zł 11 500,00 zł 11 381,30 zł 9 349,59 zł

Akcesoria do serwerów (ramki, szyny montażowe itd), rozbudowy urządzeń sieciowych, stacje dokujące i peryferia. Wszystko to dostępne w naszym magazynie. Skontaktuj się z nami a chętnie pomożemy odnaleźć i dobrać sprzęt którego szukasz. 

10GbE 850 nm Fiber SFP+ Transceiver (SR) for IBM BladeCenter (44W4411) 10GbE 850 nm Fiber SFP+ Transceiver (SR) for IBM BladeCenter (44W4411)
Producent: IBM
Cena: 414,11 zł
(brutto
(netto
: 509,35 zł )
szt.
zobacz więcej
10GbE 850 nm Fiber SFP+ Transceiver (SR) for IBM BladeCenter (46C9249) 10GbE 850 nm Fiber SFP+ Transceiver (SR) for IBM BladeCenter (46C9249)
Producent: IBM
Cena: 414,11 zł
(brutto
(netto
: 509,35 zł )
szt.
zobacz więcej
10GbE 850 nm Fiber SFP+ Transceiver (SR) for IBM BladeCenter (77P7975) 10GbE 850 nm Fiber SFP+ Transceiver (SR) for IBM BladeCenter (77P7975)
Producent: IBM
Cena: 414,11 zł
(brutto
(netto
: 509,35 zł )
szt.
zobacz więcej
1RU KIT FOR CISCO 3560-X/3750-X (53-4043-01) 1RU KIT FOR CISCO 3560-X/3750-X (53-4043-01)
Producent: Cisco
Cena: 414,11 zł
(brutto
(netto
: 509,35 zł )
szt.
zobacz więcej
3RD Party - OEM 19in RackMount for Catalys (RCKMNT-19-CMPCT-C) 3RD Party - OEM 19in RackMount for Catalys (RCKMNT-19-CMPCT-C)
Cena: 264,35 zł
(brutto
(netto
: 325,15 zł )
szt.
zobacz więcej
3RD Party - OEM 802-11 AP Low Profile Moun (AIR-AP-BRACKET-1-C) 3RD Party - OEM 802-11 AP Low Profile Moun (AIR-AP-BRACKET-1-C)
Cena: 215,07 zł
(brutto
(netto
: 264,53 zł )
szt.
zobacz więcej
3RD Party - OEM Cisco Catalyst 3850 19, 23 (C3850-RACK-KIT-C) 3RD Party - OEM Cisco Catalyst 3850 19, 23 (C3850-RACK-KIT-C)
Cena: 224,02 zł
(brutto
(netto
: 275,55 zł )
szt.
zobacz więcej
3RD Party - OEM Console Cable 6ft with USB (CAB-CONSOLE-USB-C) 3RD Party - OEM Console Cable 6ft with USB (CAB-CONSOLE-USB-C)
Cena: 241,94 zł
(brutto
(netto
: 297,59 zł )
szt.
zobacz więcej
AmazFit - Amazfit PowerBuds Active White (E1965OV2N) AmazFit - Amazfit PowerBuds Active White (E1965OV2N)
Cena: 448,37 zł
(brutto
(netto
: 551,49 zł )
szt.
zobacz więcej
AmazFit - Amazfit PowerBuds Racing Yellow (E1965OV3N) AmazFit - Amazfit PowerBuds Racing Yellow (E1965OV3N)
Cena: 448,37 zł
(brutto
(netto
: 551,49 zł )
szt.
zobacz więcej
AXAGON SATA-IDE Bi-Directional Adapter. Internal  (RSI-X1) AXAGON SATA-IDE Bi-Directional Adapter. Internal (RSI-X1)
Cena: 233,74 zł
(brutto
(netto
: 287,50 zł )
szt.
zobacz więcej
AXAGON USB3.0-SATA 3.5" External ALINE Box (EE35-XA3) AXAGON USB3.0-SATA 3.5" External ALINE Box (EE35-XA3)
Cena: 260,43 zł
(brutto
(netto
: 320,33 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
AXAGON USB3.0-SATA 6G 2.5" External Screwless Box (EE25-F6G) AXAGON USB3.0-SATA 6G 2.5" External Screwless Box (EE25-F6G)
Cena: 234,66 zł
(brutto
(netto
: 288,63 zł )
szt.
zobacz więcej
AXAGON USB3.0-SATA 6G HDD FASTPort3 Adapter  (ADSA-FP3) AXAGON USB3.0-SATA 6G HDD FASTPort3 Adapter (ADSA-FP3)
Cena: 254,69 zł
(brutto
(netto
: 313,27 zł )
szt.
zobacz więcej
Bezel 2U Dell (8RFGM) Bezel 2U Dell (8RFGM)
Producent: Dell
Cena: 336,04 zł
(brutto
(netto
: 413,33 zł )
szt.
zobacz więcej
Black Box Alertwerks ServSensor JR 1X Temp/HUM COM (EME104A-R3) Black Box Alertwerks ServSensor JR 1X Temp/HUM COM (EME104A-R3)
Cena: 1 795,50 zł
(brutto
(netto
: 2 208,47 zł )
szt.
zobacz więcej
Black Box NaviTEK NT Basic (153001) Black Box NaviTEK NT Basic (153001)
Cena: 3 874,02 zł
(brutto
(netto
: 4 765,05 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Black Box Temperature and Humidity Sensors (EME1TH1-001-R2) Black Box Temperature and Humidity Sensors (EME1TH1-001-R2)
Cena: 603,68 zł
(brutto
(netto
: 742,53 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl