Producenci

Ponad 30000 części IT

Akcesoria do serwerów (ramki, szyny montażowe itd), rozbudowy urządzeń sieciowych, stacje dokujące i peryferia. Wszystko to dostępne w naszym magazynie. Skontaktuj się z nami a chętnie pomożemy odnaleźć i dobrać sprzęt którego szukasz. 

Akcesoria

HP DL380Gen8 Slot 2 x16 Riser Kit (653208-B21) HP DL380Gen8 Slot 2 x16 Riser Kit (653208-B21)
Producent: HP Enterprise
Cena: 348,78 zł
(brutto
(netto
: 429,00 zł )
szt.
zobacz więcej
10GbE 850 nm Fiber SFP+ Transceiver (SR) for IBM BladeCenter (44W4411) 10GbE 850 nm Fiber SFP+ Transceiver (SR) for IBM BladeCenter (44W4411)
Producent: IBM
Cena: 331,84 zł
(brutto
(netto
: 408,16 zł )
szt.
zobacz więcej
10GbE 850 nm Fiber SFP+ Transceiver (SR) for IBM BladeCenter (77P7975) 10GbE 850 nm Fiber SFP+ Transceiver (SR) for IBM BladeCenter (77P7975)
Producent: IBM
Cena: 331,84 zł
(brutto
(netto
: 408,16 zł )
szt.
zobacz więcej
1RU KIT FOR CISCO 3560-X/3750-X (53-4043-01) 1RU KIT FOR CISCO 3560-X/3750-X (53-4043-01)
Producent: Cisco
Cena: 270,89 zł
(brutto
(netto
: 333,19 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Acer Dock II D501 - Dockingstation - USB-C - HDM.. (GP.DCK11.00F) Acer Dock II D501 - Dockingstation - USB-C - HDM.. (GP.DCK11.00F)
Cena: 1 241,54 zł
(brutto
(netto
: 1 527,09 zł )
szt.
zobacz więcej
Acer USB Type-C Gen 1 Dock (GP.DCK11.00Q) Acer USB Type-C Gen 1 Dock (GP.DCK11.00Q)
Cena: 993,19 zł
(brutto
(netto
: 1 221,62 zł )
szt.
zobacz więcej
Acer USB-C 5-in-1 Docking Station and Notebook S.. (HP.DSCAB.012) Acer USB-C 5-in-1 Docking Station and Notebook S.. (HP.DSCAB.012)
Cena: 491,01 zł
(brutto
(netto
: 603,94 zł )
szt.
zobacz więcej
Apple iPhone 11 Silicone Case Black (MWVU2ZM/A) Apple iPhone 11 Silicone Case Black (MWVU2ZM/A)
Cena: 367,26 zł
(brutto
(netto
: 451,73 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Apple USB-C Woven Charge Cable (1m) (MQKJ3ZM/A) Apple USB-C Woven Charge Cable (1m) (MQKJ3ZM/A)
Cena: 271,84 zł
(brutto
(netto
: 334,36 zł )
szt.
zobacz więcej
Black Box NaviTEK NT Basic (153001) Black Box NaviTEK NT Basic (153001)
Cena: 3 874,02 zł
(brutto
(netto
: 4 765,05 zł )
szt.
zobacz więcej
BROCADE Brocade 24-port upgrade for 6520 (XBR-ENTPOD-16G) BROCADE Brocade 24-port upgrade for 6520 (XBR-ENTPOD-16G)
Producent: Brocade
Cena: 17 665,21 zł
(brutto
(netto
: 21 728,21 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
BROCADE Brocade 500W PSU R for VDX6720 (23-0000145-02) BROCADE Brocade 500W PSU R for VDX6720 (23-0000145-02)
Producent: Brocade
Cena: 776,43 zł
(brutto
(netto
: 955,01 zł )
szt.
zobacz więcej
BROCADE Brocade 6505 PSU filler (BR-6505-PSUFILLER) BROCADE Brocade 6505 PSU filler (BR-6505-PSUFILLER)
Producent: Brocade
Cena: 878,62 zł
(brutto
(netto
: 1 080,70 zł )
szt.
zobacz więcej
BROCADE Brocade Core Routing Blade  CR32-4 (80-1009554-02) BROCADE Brocade Core Routing Blade CR32-4 (80-1009554-02)
Producent: Brocade
Cena: 23 041,68 zł
(brutto
(netto
: 28 341,27 zł )
szt.
zobacz więcej
BROCADE Brocade DC 40-60 V Power Supply for 6510 6505 (23-0000112-01) BROCADE Brocade DC 40-60 V Power Supply for 6510 6505 (23-0000112-01)
Producent: Brocade
Cena: 878,62 zł
(brutto
(netto
: 1 080,70 zł )
szt.
zobacz więcej
BROCADE Brocade DCX Control Processor Blade CP8 (60-1000376) BROCADE Brocade DCX Control Processor Blade CP8 (60-1000376)
Producent: Brocade
Cena: 1 316,95 zł
(brutto
(netto
: 1 619,85 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl