Producenci

Ponad 30000 części IT

Akcesoria do serwerów (ramki, szyny montażowe itd), rozbudowy urządzeń sieciowych, stacje dokujące i peryferia. Wszystko to dostępne w naszym magazynie. Skontaktuj się z nami a chętnie pomożemy odnaleźć i dobrać sprzęt którego szukasz. 

 Jabra BIZ 1500 Duo USB (1559-0159) Jabra BIZ 1500 Duo USB (1559-0159)
Producent: Jabra
Cena: 421,84 zł
(brutto
(netto
: 518,86 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
10GbE 850 nm Fiber SFP+ Transceiver (SR) for IBM BladeCenter (44W4411) 10GbE 850 nm Fiber SFP+ Transceiver (SR) for IBM BladeCenter (44W4411)
Producent: IBM
Cena: 407,72 zł
(brutto
(netto
: 501,50 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
10GbE 850 nm Fiber SFP+ Transceiver (SR) for IBM BladeCenter (46C9249) 10GbE 850 nm Fiber SFP+ Transceiver (SR) for IBM BladeCenter (46C9249)
Producent: IBM
Cena: 407,72 zł
(brutto
(netto
: 501,50 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
10GbE 850 nm Fiber SFP+ Transceiver (SR) for IBM BladeCenter (77P7975) 10GbE 850 nm Fiber SFP+ Transceiver (SR) for IBM BladeCenter (77P7975)
Producent: IBM
Cena: 407,72 zł
(brutto
(netto
: 501,50 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
1RU KIT FOR CISCO 3560-X/3750-X (53-4043-01) 1RU KIT FOR CISCO 3560-X/3750-X (53-4043-01)
Producent: Cisco
Cena: 407,72 zł
(brutto
(netto
: 501,50 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Apple  Pencil (2nd Generation) (MU8F2ZM/A) Apple Pencil (2nd Generation) (MU8F2ZM/A)
Cena: 822,99 zł
(brutto
(netto
: 1 012,28 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Apple iPhone 11 Silicone Case - Black (MWVU2ZM/A) Apple iPhone 11 Silicone Case - Black (MWVU2ZM/A)
Cena: 349,56 zł
(brutto
(netto
: 429,96 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Black Box Alertwerks ServSensor JR 1X Temp/HUM COM (EME104A-R3) Black Box Alertwerks ServSensor JR 1X Temp/HUM COM (EME104A-R3)
Cena: 1 676,17 zł
(brutto
(netto
: 2 061,69 zł )
szt.
zobacz więcej
Black Box NaviTEK NT Basic (153001) Black Box NaviTEK NT Basic (153001)
Cena: 3 874,02 zł
(brutto
(netto
: 4 765,05 zł )
szt.
zobacz więcej
Black Box Video Matrix Switcher 4X4 HDMI 2.0 4K 60 (AVS-HDMI2-4X4-R2) Black Box Video Matrix Switcher 4X4 HDMI 2.0 4K 60 (AVS-HDMI2-4X4-R2)
Cena: 4 450,54 zł
(brutto
(netto
: 5 474,16 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
BROCADE Brocade 24-port upgrade for 6520 (XBR-ENTPOD-16G) BROCADE Brocade 24-port upgrade for 6520 (XBR-ENTPOD-16G)
Producent: Brocade
Cena: 18 176,17 zł
(brutto
(netto
: 22 356,69 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
BROCADE Brocade 500W PSU R for VDX6720 (23-0000145-02) BROCADE Brocade 500W PSU R for VDX6720 (23-0000145-02)
Producent: Brocade
Cena: 748,18 zł
(brutto
(netto
: 920,26 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
BROCADE Brocade CR32-4 X6-4 Chassis Core Routing Blade (80-1009554-02) BROCADE Brocade CR32-4 X6-4 Chassis Core Routing Blade (80-1009554-02)
Producent: Brocade
Cena: 21 810,76 zł
(brutto
(netto
: 26 827,23 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
BROCADE Brocade DC 40-60 V Power Supply for 6510 6505 (23-0000112-01) BROCADE Brocade DC 40-60 V Power Supply for 6510 6505 (23-0000112-01)
Producent: Brocade
Cena: 1 246,30 zł
(brutto
(netto
: 1 532,95 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
BROCADE Brocade DCX CP8 Control Processor (XBR-DCX-R0103) BROCADE Brocade DCX CP8 Control Processor (XBR-DCX-R0103)
Producent: Brocade
Cena: 831,54 zł
(brutto
(netto
: 1 022,80 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
BROCADE Brocade DCX WWN Card (60-1000491-05) BROCADE Brocade DCX WWN Card (60-1000491-05)
Producent: Brocade
Cena: 831,54 zł
(brutto
(netto
: 1 022,80 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
BROCADE Brocade EMC FAN Assembly (105-000-294) BROCADE Brocade EMC FAN Assembly (105-000-294)
Producent: Brocade
Cena: 1 246,30 zł
(brutto
(netto
: 1 532,95 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl